Mario Forever

Mario Forever İndir


 4.3 (4 oy)
SÜRÜM / BOYUT
3 / 18.77 MB
GÜNCELLEME
2017-11-19
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Buziol Games
KATEGORİ
Oyun
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows (Tümü)
apps Mario Forever
Efsanevi Super Mario oyununun geliştirilmiş versiyonudur.
1
2
3
Super Mario oyunu, oyun tarihinde yeri asla doldurulamayacak olan bir eserdir. Oyun dünyasına yön veren ve klasikler arasında yer alan Super Mario oyununun en beğenilen serisi olan Mario Forever, grafiksel olarak da güçlendirilmiş bir
şekilde kullanıcılara sunulmaktadır.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Mario Forever oyununda ana karakterimiz yine o bildiğimiz meşhur karakterdir. Super Mario severlerin en sevdiği oyunlardan olan Mario Forever, oynanış keyfi olarak üst düzey bir oynanış keyfi sunmaktadır.

Oyun severlerin uzun yıllardır oynamaya devam ettiği Super Mario oyununun en iyi serilerinden olan Mario Forever, günümüzdeki oyunlara karşı da ayakta kalmayı başarmış bir oyundur.

Yeni nesil oyunlarda yalnızca grafiklerin iyileştirilmesi ve yenilikçi bir oynanış sunmaması gibi sıkıntılardan sıkıldıysanız ufak bir değişiklik yaparak nostaljik Mario Forever oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

Kurulum ihtiyacı hissetmeden oynayabileceğiniz Mario Forever oyunu son derece kolay oynanabilen keyifli bir oyundur. Super Mario serisine alışkın olanların rahatlıkla oynayabileceği oyun uzun bir oyun süresine sahiptir.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Ücretsiz oynanış
check_circle İyileştirilmiş grafikler
check_circle Düşük sistem kaynağı tüketimi
list İLGİLİ YAZILAR