mcafee-antivirus

McAfee Antivirus İndir

2015    4.3 (3 oy) 1053 İndirilme
  >> McAfee Antivirus İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
4.90 MB / 2016-04-02
Lisans / Dil:
Deneme Sürümü / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Windows / Güvenlik / Antivirüs
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP

McAfee Antivirus

Sistem güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartmak ve zararlı internet sitelerini tespit etmek istiyorsanız McAfee Antivirus kullanabilirsiniz.

McAfee tarafından geliştirilen en kapsamlı antivirüs programları arasında yer alan bu program sistemlerini üst düzeyde koruyabilmek isteyen kullanıcıların tercih edebileceği bir virüs programıdır. 2010 yılından sonra ismini değiştirerek McAfee Antivirus olarak yoluna devam eden program etkili ve gerçek bir güvenlik önlemi

alabilmenizi sağlıyor.

Virüsleri sisteminizden uzaklaştırabilen ve bulaşmasını engelleyebilen McAfee Antivirus aynı zamanda internet üzerinde gezinirken de sisteminizin güvenli olmasını sağlıyor. Basit bir arayüze sahip olan bu programı her seviyeden bilgisayar kullanıcısı rahat bir şekilde kullanabiliyor.

Eski sürümlerine göre daha hızlı bir şekilde çalışabilen McAfee Antivirus programı virüs taraması yaptığınız zaman sisteminizi kastırmadan hızlı bir şekilde görevini yerine getirebiliyor. En düşük seviyedeki sistemlerde bile hızlı bir şekilde çalışabilen bu antivirüs programı sistem kaynaklarını minimum düzeyde kullanıyor.

Virüs koruması ve temizleme araçları dışında bilgisayarın performansını arttırabilecek çeşitli araçlara da sahip olan McAfee aynı zamanda farklı ek özelliklere de sahip olarak sizlere sunuluyor.
  Gizlilik ve Sistem İyileştirme Araçları

Bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilecek olan yazılım güncellemelerini kendi veri tabanı üzerinden kontrol edebilen McAfee, güncellemeniz gereken programları ve sürücülerinizi size bildirerek dilerseniz otomatik olarak yükleyebilmenizi de sağlıyor. Güvenlik açıkları yaşayabileceğiniz uygulamaların da güncellenerek daha güvenilir bir hale gelmesini sağlayan bu özellik aynı zamanda sisteminizin yavaşlamasına yol açan geçici internet dosyalarınızın da ortadan kaldırılmasını sağlıyor.

Wi-Fi Koruması

Bilgisayarınıza gelen ve bilgisayarınızdan giden bağlantı trafiklerini kontrol altında tutan McAfee Antivirus güvenlik duvarını kullanarak meydana gelebilecek tehlikelere karşı botnet’ler ile olan erişimi engeller. Böylelikle Wi-Fi bağlantı kullanırken tamamen güvende olmaya başlarsınız.

McAfee Antivirus Ek Özellikleri

McAfee Antivirus içerisinde yer alan SiteAdvisor adlı ek özellik sayesinde girmek istediğiniz internet sayfalarının güvenilir olup olmadığını önceden tespit etmeye başlayabilirsiniz. Yeşil, sarı ve mavi renkler ile ifade edilen güvenlik seviyeleri sayesinde zararlı sitelerden uzak durarak internet deneyiminizi yaşayabiliyorsunuz.

Ağ yöneticisi adı verilen özellik Wi-Fi ağınıza gelmek isteyen bilinmeyen aygıtların engellenmesini sağlıyor. Böylelikle internet bağlantınızı başkalarının kullanmasının önüne McAfee Antivirus sayesinde geçebiliyorsunuz. 

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

McAfee Antivirus Özellikleri

 • Gerçek zamanlı virüs koruması
 • Hızlı virüs taraması
 • Zararlı internet sitelerini engelleme
 • Kolay kullanım ve arayüz

McAfee Antivirus Ekran Görüntüleri

mcafee-1
mcafee-2
mcafee-3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri