microsoft-security-essentials

Microsoft Security Essentials İndir

4.3.216.0 1009 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Microsoft
Kategori:
Windows / Güvenlik / Antivirüs
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Puan:
 4.3 (3 oy)
Boyut / Güncellenme:
11.13 MB / 2016-04-21

Microsoft Security Essentials

Microsoft tarafından geliştirilen Security Essentials programı sayesinde gerçek zamanlı sistem güvenliği ve koruması sağlayabilirsiniz.

Microsoft Security Essentials gerçek zamanlı koruma özelliklerinden yararlanarak kullandığınız bilgisayarlarınızı virüslere casus yazılımlara karşı koruma altına alır. Sürekli olarak güncellenen bu program yeni çıkan zararlı yazılımlara ve virüslere karşı da etkili bir koruma sağlayabilmenize imkan

tanımaktadır. Güncellenmiş olan sürümünde yeni özellikleri ile kullanıcıların karşısına çıkan Microsoft Security Essentials, aynı zamanda Türkçe dil desteği de sağlayabilmektedir.

Microsoft tarafından tamamen ücretsiz bir şekilde yayınlanan bu program son derece kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bir antivirüs programıdır. Bilgisayarınızı güncellenmiş virüs veri tabanı ile koruyabilen Microsoft Security Essentials sayesinde sisteminizin tehlike altında olup olmadığını da detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Programı çalıştırdığınız ve aktif ettiğiniz zaman Security Essentials’da yeşil ışık görüyorsanız bilgisayarınız o an üst düzey güvenlik standartlarını sağlıyor demektir. Kırmızı ışık gördüğünüz zamanlarda ise sisteminize gerekli olan güvenlik optimize işlemlerini program sayesinde yapabilirsiniz.

Arka planda sessiz bir şekilde sistem kaynaklarını yormadan çalışabilen Microsoft Security Essentials, son yılların en çok tercih edilen antivirüs programları arasında yer almaktadır. Düşük donanım özelliklerine sahip olan kullanıcıların da rahat bir şekilde kullanabileceği Microsoft Security Essentials sayesinde gerçek zamanlı ve etkili bir koruma sağlayabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Microsoft Security Essentials Özellikleri

 • Güncel virüs veri tabanı
 • Türkçe dil desteği
 • Ücretsiz kullanım
 • Sistem kaynaklarını minimum tüketme

Microsoft Security Essentials Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri