Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials İndir


 4.3 (3 oy)
SÜRÜM / BOYUT
4.3.216.0 / 11.13 MB
GÜNCELLEME
2016-04-21
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Microsoft
KATEGORİ
Antivirüs
İŞLETİM SİSTEMİ
Win7/Vista/WinXP
apps Microsoft Security Essentials
Microsoft tarafından geliştirilen Security Essentials programı sayesinde gerçek zamanlı sistem güvenliği ve koruması sağlayabilirsiniz.
1
2
3
Microsoft Security Essentials gerçek zamanlı koruma özelliklerinden yararlanarak kullandığınız bilgisayarlarınızı virüslere casus yazılımlara karşı koruma altına alır. Sürekli olarak güncellenen bu program yeni çıkan zararlı yazılımlara ve virüslere karşı da etkili bir koruma sağlayabilmenize imkan
tanımaktadır. Güncellenmiş olan sürümünde yeni özellikleri ile kullanıcıların karşısına çıkan Microsoft Security Essentials, aynı zamanda Türkçe dil desteği de sağlayabilmektedir.

Microsoft tarafından tamamen ücretsiz bir şekilde yayınlanan bu program son derece kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bir antivirüs programıdır. Bilgisayarınızı güncellenmiş virüs veri tabanı ile koruyabilen Microsoft Security Essentials sayesinde sisteminizin tehlike altında olup olmadığını da detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Programı çalıştırdığınız ve aktif ettiğiniz zaman Security Essentials’da yeşil ışık görüyorsanız bilgisayarınız o an üst düzey güvenlik standartlarını sağlıyor demektir. Kırmızı ışık gördüğünüz zamanlarda ise sisteminize gerekli olan güvenlik optimize işlemlerini program sayesinde yapabilirsiniz.

Arka planda sessiz bir şekilde sistem kaynaklarını yormadan çalışabilen Microsoft Security Essentials, son yılların en çok tercih edilen antivirüs programları arasında yer almaktadır. Düşük donanım özelliklerine sahip olan kullanıcıların da rahat bir şekilde kullanabileceği Microsoft Security Essentials sayesinde gerçek zamanlı ve etkili bir koruma sağlayabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Güncel virüs veri tabanı
check_circle Türkçe dil desteği
check_circle Ücretsiz kullanım
check_circle Sistem kaynaklarını minimum tüketme
list İLGİLİ YAZILAR