mobogenie

Mobogenie İndir

3.1.8    1.0 (1 oy) 2775 İndirilme
  >> Mobogenie İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
6.31 MB / 2016-11-11
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 2.2 ve Üzeri

Mobogenie

Mobogenie uygulamasını Google Play gibi kullanarak telefonunuzu kişiselleştirebilirsiniz.

Mobogenie Market uygulaması Android işletim sistemine sahip olan telefon ve tablet bilgisayarlarda kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Yeni uygulamalar, oyunlar, zil sesleri, duvar kağıtları ve daha pek çok faklı uygulamayı telefonunuza bu uygulama

sayesinde indirebilirsiniz.  

Yeni ve birbirinden ilginç uygulamaları keşfedebilmenizi sağlayan Mobogenie marketi ile istediğiniz tüm içeriklere ulaşabilirsiniz. Geliştirilmiş filtreleme özelliği sayesinde aramalarınızın sonuçlarında en etkili uygulamaları sizlere getirebilen Mobogenie binlerce farklı uygulamayı sizlere sunmaktadır. 
  Uygulamayı kullandığınız zaman Facebook ve Twitter gibi popüler platformlardaki günün popüler konu başlıklarını da kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Oyun ve uygulama keşfetme açısından son derece yararlı olan program aynı zamanda birbirinden güzel zil seslerini ve duvar kağıtlarını da sizlere sunmaktadır.  

Editörler tarafından seçilen ve önerilen en iyi uygulamalara da göz atabileceğiniz uygulama sayesinde kullanıcıların tavsiyelerine göz atabilir ve yorumları takip ederek kendinize uygun olan yeni uygulamaları seçebilirsiniz.  

Uygulama içeriğindeki tüm veriler Google Play gibi güvenilir bir şekilde sizlere sunulmaktadır. APK dosyasını indirdikten sonra uygulamayı cihazınızda açarak etkinleştirebilirsiniz.

 • Site Yorumları (1)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • ninigurçistan Fena bil
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Mobogenie Özellikleri

 • Yeni uygulama, zil sesi ve duvar kağıdı keşfedebilme
 • Tavsiyeler bölümü ve keşif
 • Ücretsiz kullanım

Mobogenie Ekran Görüntüleri

1
3
4
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri