Movie Maker

Movie Maker İndir


 4.1 (123 oy)
SÜRÜM / BOYUT
2016 / 1.94 KB
GÜNCELLEME
2017-08-04
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Microsoft
KATEGORİ
Video
İŞLETİM SİSTEMİ
Win7/Vista
apps Movie Maker
Video içeriklerinizi düzenleyebilmek için pek çok farklı özelliğinden yararlanabileceğiniz Türkçe bir video editör programıdır.
mm-1
mm-2
mm-3
Windows Live Movie Maker programı ile kendinize ait özel filmler ve videolar hazırlamaya başlayabilirsiniz. Video edit programları arasında akla ilk gelen programlardan olan ve Microsoft tarafından geliştirilen Movie Maker sayesinde
video ve fotoğraflarınızı kullanarak birbirinden özel filmler ortaya çıkartabilirsiniz.

Yarattığınız yeni filmlere dilediğiniz şekilde yeni geçiş efektleri, yazılar ve çeşitli animasyonlar ekleyerek onları süsleyebilirsiniz. Program film ve videolardan istediğiniz bölümleri kırparak kesmenize de imkan tanıyabilmektedir. Video ve resimlerinizi tek bir film karesinde birleştirebilmek içi Türkçe Windows Live Movie Maker içindeki editörden yararlanabilirsiniz.

Windows Live Movie Maker içinde yer alan temalardan seçim yaparak da filminizi düzenlemeye başlayabilirsiniz. Programı henüz yeni kurduysanız ve arayüz hakkında tecrübe sahibi değilseniz hazır olarak oluşturulmuş temaları tek tek deneyerek videolarınızı izleyebilir ve edit yapabilirsiniz.

Videolarınıza özel sesler ve sevdiğiniz müzikleri ekleyebilmek için de programın içerisindeki ses editörünü kullanabilirsiniz. Aynı editör üzerinden dilerseniz videodaki sesleri tamamen kesebilir ve birbirinden ayırabilirsiniz.

Windows Live Movie Maker kullanarak hazırladığınız filmlerinizi YouTube, Facebook, Windows Live SkyDrive gibi platformlara da online olarak yükleyebilirsiniz. DVD formatında masaüstünüze de kaydedebileceğiniz filmlerinizi mobil cihazlarınıza da gönderebilirsiniz.

Yenilenmiş sürümü ile video titreşimleri ve sarsıntılarında gözle görülür bir azalma yaşayan Windows Live Movie Moker, geliştirilmiş çevrimiçi ses ve şarkı ekleme gibi özelliklere de sahiptir. Video etkileşiminin üst seviyede olduğu program sayesinde artık film projelerinizi dilediğiniz şekilde sevdiğiniz platformlarda da paylaşabilirsiniz.

Video editleme işlerine yeni başladıysanız ya da amatör olarak kendi videolarınızı oluşturarak sosyal medya platformlarında paylaşmak istiyorsanız Windows Live Movie Maker programı sizler için ideal bir program olacaktır. 
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Ses ve müzik ekleyebilme
check_circle Geliştirilmiş arayüz
check_circle Türkçe dil desteği
check_circle Video editleme
list İLGİLİ YAZILAR