movie-maker

Movie Maker İndir

2016 62742 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Microsoft
Kategori:
Windows / Video
İşletim Sistemi:
Win7/Vista
Puan:
 4.0 (34 oy)
Boyut / Güncellenme:
1.94 KB / 2017-08-04

Movie Maker

Video içeriklerinizi düzenleyebilmek için pek çok farklı özelliğinden yararlanabileceğiniz Türkçe bir video editör programıdır.

Windows Live Movie Maker programı ile kendinize ait özel filmler ve videolar hazırlamaya başlayabilirsiniz. Video edit programları arasında akla ilk gelen programlardan olan ve Microsoft tarafından geliştirilen Movie Maker sayesinde

video ve fotoğraflarınızı kullanarak birbirinden özel filmler ortaya çıkartabilirsiniz.

Yarattığınız yeni filmlere dilediğiniz şekilde yeni geçiş efektleri, yazılar ve çeşitli animasyonlar ekleyerek onları süsleyebilirsiniz. Program film ve videolardan istediğiniz bölümleri kırparak kesmenize de imkan tanıyabilmektedir. Video ve resimlerinizi tek bir film karesinde birleştirebilmek içi Türkçe Windows Live Movie Maker içindeki editörden yararlanabilirsiniz.

Windows Live Movie Maker içinde yer alan temalardan seçim yaparak da filminizi düzenlemeye başlayabilirsiniz. Programı henüz yeni kurduysanız ve arayüz hakkında tecrübe sahibi değilseniz hazır olarak oluşturulmuş temaları tek tek deneyerek videolarınızı izleyebilir ve edit yapabilirsiniz.

Videolarınıza özel sesler ve sevdiğiniz müzikleri ekleyebilmek için de programın içerisindeki ses editörünü kullanabilirsiniz. Aynı editör üzerinden dilerseniz videodaki sesleri tamamen kesebilir ve birbirinden ayırabilirsiniz.

Windows Live Movie Maker kullanarak hazırladığınız filmlerinizi YouTube, Facebook, Windows Live SkyDrive gibi platformlara da online olarak yükleyebilirsiniz. DVD formatında masaüstünüze de kaydedebileceğiniz filmlerinizi mobil cihazlarınıza da gönderebilirsiniz.

Yenilenmiş sürümü ile video titreşimleri ve sarsıntılarında gözle görülür bir azalma yaşayan Windows Live Movie Moker, geliştirilmiş çevrimiçi ses ve şarkı ekleme gibi özelliklere de sahiptir. Video etkileşiminin üst seviyede olduğu program sayesinde artık film projelerinizi dilediğiniz şekilde sevdiğiniz platformlarda da paylaşabilirsiniz.

Video editleme işlerine yeni başladıysanız ya da amatör olarak kendi videolarınızı oluşturarak sosyal medya platformlarında paylaşmak istiyorsanız Windows Live Movie Maker programı sizler için ideal bir program olacaktır. 

 • Site Yorumları (8)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • AYNURİSTANBUL BİRİNCİSİ TÜRKÇE DEYİL İKİNCİSİ E POSTA FALAN İSTİYO
  özkanadana lisans kodu istiyor
  Ferhat AzkaraMugla Datçs Movie maker çalışmıyor ;(
  Nehir İlk kez deneyeceğim bir dostun Tavsiyesi üzere İNDİRİYORUM Umarım memnun kalırım Teşekürler
  selenayizmir nasıl arkadaslar sosyal ogretmenı odev verdı seslı yapın dedı uyugunmu
  erdenertunceli program güzel ama ara geçişlere sıkıntı var
  haluk ece iyi mi
  mehmetAntalya Şimdilik yüklenmesini bekliyorum ilk teşekkürümü yapabilirim, daha sonra yine uğrarım sevgiler.
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Movie Maker Özellikleri

 • Ses ve müzik ekleyebilme
 • Geliştirilmiş arayüz
 • Türkçe dil desteği
 • Video editleme

Movie Maker Ekran Görüntüleri

mm-1
mm-2
mm-3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri