Mozilla Thunderbird

Mozilla Thunderbird İndir


 4.3 (3 oy)
SÜRÜM / BOYUT
52.3.0 / 38.42 MB
GÜNCELLEME
2017-10-13
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Mozilla
KATEGORİ
İletişim Araçları
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/2003 Server/WinXP/Win2000
apps Mozilla Thunderbird
Mozilla Thunderbird son derece işlevsel, hızlı ve etkili bir e-posta istemcisidir.
1
2
Mozill Thunderbird yeni sürümü ile web uyumluluğu, kullanım kolaylığı ve daha hızlı bir performansa sahip olarak karşımıza çıkıyor. Mozilla Thunderbird programının en sevilen özellikleri arasında ise Mozilla Firefox tarayıcısında yer alan yeni sekme açma özelliğini e-postalarınız için aktif
hale getirmesidir. Filtreleme ve hızlı arama konusunda size yardımcı olan bu program aynı zamanda basit bir kuruluma da sahiptir.

E-posta adresinize gelenleri gönderen, etiket, kişi, zaman aralıkları, dosya ve mail listesine göre filtreleyerek aratabileceğiniz Mozilla Thunderbird sayesinde postalarınızı indekslemeye başlayabilirsiniz. Tüm işlemleri yeni bir sekmede yapan programın arşivleme özelliği sayesinde e-postalarınız arasında saklamak istediklerinizi arşiv bölümüne taşıyabilirsiniz. Böylelikle gelen kutunuzda e-posta arama derdinden kurtulmuş olursunuz.

Sekmelere Ayrılmış E-postalar

Firefox tarayıcısının yeni sekme özelliği Thunderbird programında da mevcuttur. Böylelikle e-postalarınıza çift tıklayarak tüm postaları ayrı bir sekmede görüntüleyebilirsiniz. Programı kapattığınız zaman ise sekmeler kayıt altına alındığı için bir sonraki açılışta sekmelerdeki bilgiler tekrar açılır.

Global arama bölümünde arama yaptığınız zaman Thunderbird adres defteriniz üzerinden tarama yaparak e-postalarınızı daha kolay bulabilmenizi sağlar.

Yeni mail kurulum sihirbazını kullanarak mail servislerinde yer alan e-postalarınızı Thunderbird programına ekleyebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için isim, e-posta ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.

Akıllı dosyalar adlı özellik sayesinde ise farklı e-posta hesaplarınıza gelen kutunuzdan tek bir tıklama ve dosya eşliğinde erişebilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Yeni sekmede e-posta kontrolü
check_circle E-posta arşivleyebilme
check_circle Türkçe dil desteği
check_circle Adres defteri kişiselleştirebilme
list İLGİLİ YAZILAR