netflix

Netflix İndir

4.10.7    0.0 (0 oy) 962 İndirilme
  >> Netflix İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
16.17 MB / 2016-11-23
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet

Netflix

Abonelik satın alarak mobil ve masaüstü cihazlarda kullanabileceğiniz Netflix ile film ve dizileri izleyebilirsiniz.

Netflix, sadece tek bir abonelik ile mobil ve masaüstü cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Netflix aynı zamanda televizyonlar ve oyun konsolları ile de uyumlu olarak çalışabilmektedir. HD ve Ultra HD kalitede yüzlerce farklı film ve diziyi izleyebileceğiniz Netflix aynı zamanda Türkçe dil desteği

de sağlamaktadır.

Her yaş grubundan kişiye özel içerikler sunmakta olan Netflix, tüm popüler film ve dizileri izleyebilmeniz artık Türkiye’de de hizmet vermektedir. Türkçe altyazılı olarak farklı dizi ve filmleri izleyebilmenize imkan tanımakta olan Netflix’te hangi üyelik sistemini kullanıyor olursanız olun herhangi bir sınırınız bulunmuyor.

Netflix içeriklerini dilediğiniz zaman tüm platformlardan izleyebilirsiniz. Mobil bir cihazınız ile izlediğiniz filmi veya diziyi yarım bıraktıysanız bir sonraki gün veya ne zaman dilerseniz masaüstü cihazınızdan veya televizyonunuzdan yarım bıraktığınız dizinizi veya filminizi izlemeye devam edebilirsiniz.

O gün ne izlemek istediğinize karar veremediyseniz Netflix tarafından size tavsiye edilenlere de göz atarak yeni fikirler elde edebilirsiniz. Kredi kartınız ile veya PayPal ile üye olabileceğiniz Netflix sayesinde film ve dizi izlemenin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Netflix Özellikleri

 • Yeni dizi ve film izleyebilme
 • Tüm platformlar ve cihazlar ile uyumlu
 • Dizi ve film keşfedebilme

Netflix Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri