Netflix

Netflix İndir


 4.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
4.10.7 / 16.17 MB
GÜNCELLEME
2016-11-23
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Netflix, Inc.
KATEGORİ
Android
İŞLETİM SİSTEMİ
Android/Android Tablet
apps Netflix
Abonelik satın alarak mobil ve masaüstü cihazlarda kullanabileceğiniz Netflix ile film ve dizileri izleyebilirsiniz.
1
2
3
Netflix, sadece tek bir abonelik ile mobil ve masaüstü cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Netflix aynı zamanda televizyonlar ve oyun konsolları ile de uyumlu olarak çalışabilmektedir. HD ve Ultra HD kalitede yüzlerce farklı film ve diziyi izleyebileceğiniz Netflix aynı zamanda Türkçe dil desteği
de sağlamaktadır.

Her yaş grubundan kişiye özel içerikler sunmakta olan Netflix, tüm popüler film ve dizileri izleyebilmeniz artık Türkiye’de de hizmet vermektedir. Türkçe altyazılı olarak farklı dizi ve filmleri izleyebilmenize imkan tanımakta olan Netflix’te hangi üyelik sistemini kullanıyor olursanız olun herhangi bir sınırınız bulunmuyor.

Netflix içeriklerini dilediğiniz zaman tüm platformlardan izleyebilirsiniz. Mobil bir cihazınız ile izlediğiniz filmi veya diziyi yarım bıraktıysanız bir sonraki gün veya ne zaman dilerseniz masaüstü cihazınızdan veya televizyonunuzdan yarım bıraktığınız dizinizi veya filminizi izlemeye devam edebilirsiniz.

O gün ne izlemek istediğinize karar veremediyseniz Netflix tarafından size tavsiye edilenlere de göz atarak yeni fikirler elde edebilirsiniz. Kredi kartınız ile veya PayPal ile üye olabileceğiniz Netflix sayesinde film ve dizi izlemenin tadını çıkartabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Yeni dizi ve film izleyebilme
check_circle Tüm platformlar ve cihazlar ile uyumlu
check_circle Dizi ve film keşfedebilme
list İLGİLİ YAZILAR