Next Lock Screen

Next Lock Screen İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
3.10.3 / 7.55 MB
GÜNCELLEME
2016-11-27
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Microsoft Corporation
KATEGORİ
Android
İŞLETİM SİSTEMİ
Android 4.0 ve üzeri
apps Next Lock Screen
Kilit ekranlarınızı daha verimli bir şekilde kullanabilmek için Next Lock Screen kullanabilirsiniz.
1
2
3
Next Lock Screen uygulaması Android işletim sistemi için Microsoft tarafından geliştirilmekte olan bir kilit ekranı uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde telefonlarınızın kilit ekranlarını daha farklı bir hale getirerek hızlı bir
şekilde tüm uygulamalarınıza erişim sağlayabiliyorsunuz.

Android cihazlarınızı daha etkili bir şekilde kullanabilmek istiyorsanız mutlaka Next Lock Screen uygulamasına göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Uygulamayı kullandığınız zaman kilit ekranınızda en fazla kullandığınız uygulamaların ikonlarını otomatik olarak tutabiliyorsunuz. Böylelikle kilit ekranını açmadan tek bir dokunuş ile en fazla kullandığınız uygulamalara erişebiliyorsunuz.

Telefonlarınızda kullanmakta olduğunuz arka plan görüntülerinden sıkıldıysanız bu uygulama sayesinde bu sorunu da çözebilirsiniz. Next Lock Screen, telefonunuzda yer alan arka planları otomatik olarak sizin yerinize değiştirebiliyor.

Kilit ekranı üzerinden arama yapmak ve size gelen SMS’lere bakabilmek için de bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Tam anlamıyla bir Launcher uygulaması olmayan ancak kilit ekranı uygulaması olarak büyük bir görevi yerine getiren bu uygulama kilit ekranını kişiselleştirmek ve daha özel bir hale getirerek telefonlarını pratik ve hızlı bir şekilde kullanmak isteyenler için ideal bir uygulamadır. 
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Otomatik arka plan değiştirebilme
check_circle Sık kullanılan uygulamaları kilit ekranında görüntüleyebilme
check_circle Ücretsiz ve kolay bir kullanım
list İLGİLİ YAZILAR