norton-360

Norton 360 İndir

20.1.0.24    4.3 (3 oy) 833 İndirilme
  >> Norton 360 İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
147.44 MB / 2016-06-15
Lisans / Dil:
Deneme Sürümü / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Windows / Güvenlik / Antivirüs
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP

Norton 360

Norton 360 programı geniş kapsamlı bir güvenlik çözümü programıdır.

Norton 360, işlevsel özellikleri ile ön plana çıkmayı başaran ve sisteminizde gelişmiş bir güvenlik çemberi oluşturabileceğiniz bir paket programıdır. Bu program sayesinde bilgisayarınıza gelebilecek olan tüm zararlı yazılımlar, kötü niyetli virüsler ve diğer dosya

yazılımlarına karşı kendinizi güven altına almış olursunuz.

Norton 360 programının yeni eklenen ve yenilenen geliştirilmiş özellikleri sayesinde AntiSpam, Parental Controls (Ebeveyn kontrolü) gibi özelliklerden de yararlanabilirsiniz.

Tehdit koruması adı verilen özelliği sayesinde virüsler, truva atları, casus yazılımlar ve diğer tüm tehditlere karşı tam koruma sağlayabileceğiniz bu program sayesinde yeni indirdiğiniz dosyalarda herhangi bir zararlı yazılım var ise önceden size bildirim gelir. Böylelikle tehditlere karşı uyarı aldığınız için sisteminiz zarar görmez.

Çevrimiçi olarak bilgi toplayabilen Norton 360, her 5 dakika ile 15 dakikada bir yeni bir virüs taraması yaparak bilgisayarınızı tehditlere karşı tarar. Hızlı bir şekilde yapılan tarama işlemleri sistem hızınızı olumsuz yönde etkilememektedir.

Anti-spam özelliği sayesinde istenmeyen e-postalardan, kimlik avcılarından ve spam maillerinden kurtulabilirsiniz. Çevrimiçi olarak çalışabilen bu program aynı zamanda bankacılık işlemlerinizi yaparken de sizi güven altında tutar. Bilgisayarınızın performansına hiçbir şekilde zarar vermeyen Norton 360, sistem performansınızı da optimize ederek daha hızlı çalışmasını sağlar.

Ücretsiz olarak 2 GB boyutunda çevrimiçi depolama alanı da sunmakta olan Norton 360 sayesinde dosyalarınızı bu alanlara yedekleyerek arşivlerinizi güvenli bir şekilde saklamaya başlayabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Norton 360 Özellikleri

 • Virüs, truva atı ve zararlı yazılımları tespit edebilme
 • Gerçek zamanlı sistem koruması
 • 2 GB çevrimiçi ücretsiz depolama alanı

Norton 360 Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri