Norton Antivirus

Norton Antivirus İndir


 4.3 (3 oy)
SÜRÜM / BOYUT
2015 22.5.4.24 / 79.88 MB
GÜNCELLEME
2016-06-13
LİSANS / DİL
Deneme Sürümü / Türkçe
ÜRETCİCİ
Symantec Corp.
KATEGORİ
Antivirüs
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
apps Norton Antivirus
Casus yazılımlar ve virüslere karşı bilgisayarınızı koruma altına alabilmek istiyorsanız Norton Antivirus programını kullanabilirsiniz.
1
2
3
4
Norton Antivirus programı uzun yıllardır virüs programları arasında bilgisayar kullanıcıları tarafından en fazla tercih edilenlerden oluyor. Casus yazılımlar ile birlikte zararlı virüsleri de bilgisayarlarınızdan uzaklaştırabilen bu program gelişmiş koruma
sistemi sayesinde bilgisayarınızın tamamen güvenilir olarak çalışabilmesini sağlıyor.

Program ve dosyalara karşı yapabildiği derin taramalar sayesinde profesyonel bir güvenlik çözümü elde edebileceğiniz Norton Antivirus kötü amaçlı yazılımları sisteminize bulaşmadan önce de tespit edebiliyor. Sisteminizdeki mevcut zararlı yazılımları da tespit ederek silebilen Norton Antivirus, arka planda sizi rahatsız etmeden çalışabiliyor.

Bilgisayarınızı kullanırken arkada sizi rahatsız etmeyecek bir biçimde çalışabilen Norton Antivirus, sisteminizde beklenmeyen bir veri alışverişi yapıldığı zaman hemen devreye girerek size de bildirim yolu ile bu tehlikeli ve riskli gözüken veri transferlerini bildiriyor. E-postalar, anlık mesajlaşma programları ve internet sitelerini de denetleyebilen Norton Antivirus, zararlı içeriklere sahip olan web sitelerinden sizi kurtarıyor.

İnternet üzerinde daha güvenilir ve rahat bir şekilde gezebileceğiniz Norton Antivirus sayesinde spyware, adware ve diğer kötü niyetli yazılımlardan da korunabiliyorsunuz. Günümüzde yaygın olarak kullanılan spyware yazılımlarını tek bir seferde silebilen Norton Antivirus programı, güncel virüs veritabanı ile yeni geliştirilmiş olan zararlı yazılımlara ve virüslere karşı da güvenlik önlemi alabilmenizi sağlıyor.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Güncel virüs veritabanı
check_circle Gerçek zamanlı koruma özelliği
check_circle Zararlı internet sitelerine karşı koruma
list İLGİLİ YAZILAR