Odin3

Odin3 İndir


 4.5 (2 oy)
SÜRÜM / BOYUT
3.10.6 / 814.56 KB
GÜNCELLEME
2016-09-28
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Odin3
KATEGORİ
Çeşitli
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP
apps Odin3
Android işletim sistemini güncelleştirmek için Odin3 programını kullanabilirsiniz.
1
2
3
Odin3 programı Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza kolay bir şekilde güncelleme alabilmeniz için geliştirilmiş basit kullanımlı bir programdır. Sadece birkaç tıklama sayesinde Android cihazlarınıza yeni dosyalarınızı
kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Odin3 sayesinde ayrı ayrı tüm telefon modellerini, PDA dosyalarını ve önbellek bölümlerini arşivleyerek seçebilirsiniz. Karmaşık yapılara sahip olan konfigürasyonlara sahip olmayan Odin3 ile dosyalarınızı seçmeniz ve başlat butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Odin3 programı indirdikten sonra işlem yapacağınız zaman yedek almanızda da fayda var. İşlem yaparken yaşayabileceğiniz ufak tefek aksaklıklarda veri kayıpları yaşamak istemiyorsanız yedeklerinizi farklı bir depolama aracında tutabilirsiniz.

Custom ROM’larınızı yükleyebilmek için kullanabileceğiniz Odin3 programını daha önce kullanmadıysanız ve bu tür programlara alışkın değilseniz program hakkında ufak bir araştırma yaptıktan sonra işlem yapmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer daha önce masaüstü programlar ile Android cihazlarınızı yönetmediyseniz yedek alarak da işlem yapabilirsiniz.

Odin3’ü Android cihazınız ile entegre bir şekilde kullanabilmek için cihazınızın bilgisayarınıza bağlı olması ve Odin3 tarafından tanımlanmış olması gereklidir. Daha sonra tüm güncelleme ve dosya transferi işlemlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Custom ROM yükleme
check_circle Android işletim sistemi güncelleme
check_circle Hızlı ve kolay kullanım imkanı
list İLGİLİ YAZILAR