odin3

Odin3 İndir

3.10.6    5.0 (1 oy) 1813 İndirilme
  >> Odin3 İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
814.56 KB / 2016-09-28
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Windows / Masaüstü / Çeşitli
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP

Odin3

Android işletim sistemini güncelleştirmek için Odin3 programını kullanabilirsiniz.

Odin3 programı Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza kolay bir şekilde güncelleme alabilmeniz için geliştirilmiş basit kullanımlı bir programdır. Sadece birkaç tıklama sayesinde Android cihazlarınıza yeni dosyalarınızı

kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Odin3 sayesinde ayrı ayrı tüm telefon modellerini, PDA dosyalarını ve önbellek bölümlerini arşivleyerek seçebilirsiniz. Karmaşık yapılara sahip olan konfigürasyonlara sahip olmayan Odin3 ile dosyalarınızı seçmeniz ve başlat butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Odin3 programı indirdikten sonra işlem yapacağınız zaman yedek almanızda da fayda var. İşlem yaparken yaşayabileceğiniz ufak tefek aksaklıklarda veri kayıpları yaşamak istemiyorsanız yedeklerinizi farklı bir depolama aracında tutabilirsiniz.

Custom ROM’larınızı yükleyebilmek için kullanabileceğiniz Odin3 programını daha önce kullanmadıysanız ve bu tür programlara alışkın değilseniz program hakkında ufak bir araştırma yaptıktan sonra işlem yapmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer daha önce masaüstü programlar ile Android cihazlarınızı yönetmediyseniz yedek alarak da işlem yapabilirsiniz.

Odin3’ü Android cihazınız ile entegre bir şekilde kullanabilmek için cihazınızın bilgisayarınıza bağlı olması ve Odin3 tarafından tanımlanmış olması gereklidir. Daha sonra tüm güncelleme ve dosya transferi işlemlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Odin3 Özellikleri

 • Custom ROM yükleme
 • Android işletim sistemi güncelleme
 • Hızlı ve kolay kullanım imkanı

Odin3 Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri