office-2016

Office 2016 İndir

16.0.3823.1005    4.3 (3 oy) 1756 İndirilme
  >> Office 2016 İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
3.13 MB / 2016-03-31
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / Masaüstü / Çeşitli
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/Win10/Win8.1

Office 2016

Belgelerinizi kolay bir şekilde hazırlayabilmek ya da mevcut belgelerinizi düzenleyebilmek istiyorsanız Office 2016 kullanabilirsiniz.

Microsoft firmasının uzun yıllardır bilgisayar kullanıcılarına sunduğu ofis programı paketleri yeni sürümleri ile birlikte her geçen yıl biraz daha gelişmeye devam ediyor. Uzun süredir tasarım üzerinde yaşanan değişiklikler son yıllarda işlevsellik ve diğer özelliklerin de değişime uğraması ile birlikte

Microsoft Office program paketinin daha kullanışlı bir hale gelmesini sağlıyor.

Microsoft’un Office 2013 ile getirdiği köklü değişikliklere bağlı kalarak gelişimini sürdürmeye devam eden Microsoft Office büyük değişimler yaşayan Office 2016 sürümü ile bilgisayar kullanıcılarının beğenisini bir kez daha kazanmayı başarıyor.

Office 2016 sürümü ile hayatımıza giren en önemli özelliklerden birisi Lync servisi oluyor. Lync servisinin son sürüm Office paketi ile birlikte iş için Skype olarak adlandırılması Skype’ın Office paketi ile entegre bir biçimde çalışabilmesini sağlıyor.

İş için Skype özelliğinin yanında programın yardım seçenekleri üzerinde de büyük değişiklikler yaşanıyor. Eski sürümlerde olduğu gibi yazılı yardım kullanmak istemeyen Microsoft, yeni Office 2016 sürümünde herhangi bir konuda yardım araması yaptığınız zaman size uygulamalı olarak o konu hakkında bilgi aktarıyor.

Microsoft Office 2016 indirdiğiniz zaman sizlere sunulan Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi uygulamaların tamamında mevcut olan yetenekler geliştirilmiş bir şekilde karşınıza çıkıyor. Müşteri analizi, rakip analizleri gibi işlerde kullanabileceğiniz bazı araçları da kullanarak iş ilerleyişinizi garanti altına alabiliyorsunuz.

Her bilgisayar kullanıcısının bilgisayarında yer alması gereken Microsoft Office 2016 sayesinde tüm işlerinizi daha pratik bir şekilde gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. 

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Office 2016 Özellikleri

 • Belge işlemlerini arşivleyebilme
 • Belgeler üzerinde değişiklik yapabilme
 • Farklı platformlar ile uyumluluk
 • Geliştirilmiş ofis paketi uygulamaları

Office 2016 Ekran Görüntüleri

office-1
office-2
Office-2016-Preview-update-4-v2
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri