Okey+

Okey+ İndir


 3.2 (5 oy)
SÜRÜM / BOYUT
2.5 / 1.65 MB
GÜNCELLEME
2016-05-28
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Böcek Yazılım
KATEGORİ
Oyun
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/WinXP/WinME/Win2000/Win98/Win8.1
apps Okey+
Gerçek bir okey deneyimi yaşamak istiyorsanız internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabileceğiniz bu oyunu indirebilirsiniz.
1
2
3
Okey oyunu internet bağlantısına ihtiyaç duymadan bilgisayarınız üzerinden oynayabileceğiniz eğlenceli
ve ücretsiz bir oyundur. Ülkemizde en fazla oynanan oyunlar arasında yer alan okey oyunu 4 kişinin bir araya gelerek oynadığı keyifli bir oyundur.

Tek başınıza okey oynamak istiyorsanız sizler de ücretsiz olarak bu oyunu indirebilir ve bilgisayarlarınız başında okey oynamaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz eşli olarak da oynayabileceğiniz okey oyunundaki oyuncu isimleri, kurallarını ve tüm diğer ayarlarını kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Vaktiniz az olduğu zaman kısa süreli oyunlar oluşturarak oyununuzu çabucak bitirebilir veya vaktiniz var ise bitirme sayılarınızı yükseltebileceğiniz uzun oyunlar açarak yeni puanlar toplamaya başlayabilirsiniz.

Oyuna başlarken karışık bir şekilde size sunulan taşlarınızı sol kısımda yer alan menüden sırala komutu ile tek bir tıklama ile hizaya getirerek zamandan kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, mavi ve kırmızı renk taşlardan meydana gelen setleriniz ile bütün oyun kuralları çerçevesinde ellerinizi açarak yeni puanlar kazanmaya başlayabilirsiniz.

106 adet taşın yer aldığı oyunda ıstaka üzerine taşlarınızı doğru şekilde dizerek ilerleyebilirsiniz. Rakip oyuncuların attığı taşları almadığınız zaman ortadan da taş çekebilirsiniz. İlk 0 puana erişen kişi ise oyunun galibi olur. El açtıkça düşen puanlarınız bu seviyeye ulaştığı zaman yeni bir oyun açarak tekrar yeni bir oyun oynamaya başlayabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Kısa ve uzun oyun kurabilme
check_circle İnternet bağlantısız offline oynayabilme
check_circle Ücretsiz oynayabilme
list İLGİLİ YAZILAR