OpenOffice

OpenOffice İndir


 4.3 (3 oy)
SÜRÜM / BOYUT
4.1.1 / 122.37 MB
GÜNCELLEME
2016-04-22
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
OpenOffice.org
KATEGORİ
Çeşitli
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1
apps OpenOffice
Ofis programlarını içerisinde barındırmakta olan OpenOffice programını ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
1
2
3
Açık kaynaklı olması sebebiyle iyi bir proje olarak da değerlendirilmesi gereken OpenOffice programı tamamen ücretsiz bir ofis paket dağıtımıdır. Bu programın içerisinde yazı işlemcisi, tablolama programları, tanıtım yöneticileri ve çizim yazılımı
gibi çözümler bulunmaktadır.

OpenOffice’in kolay kullanılabilir arayüzü sayesinde profesyonel ofis programlarında yaşadığınız kullanım zorluklarını bu programda yaşamazsınız. Giriş seviyesinden, üst düzey kullanıcılara kadar hitap etmeyi başaran program sürekli olarak güncellenen yapısı ile ofis programı ihtiyaçlarınızı tek başına çözmeye yetiyor.

Özel eklenti desteği sayesinde kişiselleştirilebilir hale getirebileceğiniz OpenOffice, Impress sunucusu konsolu, iş analitik desteği, PDF içe aktarma, PDF belgeleri oluşturma ve ek dilleri destekleme gibi farklı seçenekleri sizlere eklenti desteği üzerinden sunuyor. Modern kelime işlemcisi yazılımlarından beklediğiniz tüm özellikleri sizlere verebilecek olan OpenOffice, hatırlamak istediğiniz notlarınızı yazmak için kullanabileceğiniz, resim, şema ve dizin dolu bir kitap bile yazabileceğiniz bir programdır. Writer özelliği sayesinde hızlı bir şekilde projelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Writer adlı sihirbaz sayesinde faks, mektup ve ajanda kayıtlarınızı saniyeler içerisinde şık bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Ayrıca bu özelliğin yanında gelen şablonlar sayesinde kendinize özel dokümanlarınızı da yaratabilirsiniz. Sayfa ve yazı stilinizin alışık olduğunuz türde kolay bir şekilde hazırlanabiliyor olması işlerinize daha fazla konsantre olmanızı ve üretkenliğinizi arttırır.

Calc (Yetenekli Hesap Tablosu)

Calc özelliği ihtiyaç duyduğunuz her an elinizin altında bulabileceğiniz detaylandırılmış bir hesap tablosudur. Yeni başlayan bir kullanıcıysanız Calc’ın kolay kullanılabilen arayüzüne bayılabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde verilerinizi işleyebileceğiniz Calc sayesinde geliştirilmiş işlevsel özelliklere ulaşabilir ve verilerinizi detaylı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Impress (Sunum)

Impress özelliği çoklu ortam sunumlarınızı hazırlayabileceğiniz son derece işlevsel bir özelliktir. Sunumlarınızı tasarlarken 2 boyutlu ya da 3 boyutlu olarak resimler, simgeler ve özel efektler kullanabilirsiniz.

Slayt, taslaklar ve notlar alabilmek için de yararlanabileceğiniz Impress özelliği sayesinde sunumlarınızın tamamını Microsoft PowerPoint uyumlu olarak da kaydedebilirsiniz.

Impress ile yarattığınız tüm dosyalarınızı tek bir tıklama ile internet üzerinden de Flash biçiminde yayınlayabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Microsoft ofis programları ile uyumlu dosya kaydedebilme
check_circle Sunum özellikleri
check_circle Writer sayesinde yazı yazabilme ve düzenleme
check_circle Türkçe dil desteği
list İLGİLİ YAZILAR