openvpn

OpenVPN İndir

2.3.12    3.0 (1 oy) 948 İndirilme
  >> OpenVPN İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
1.75 MB / 2016-08-30
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / Güvenlik
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1

OpenVPN

OpenVPN ile internet üzerinde gezinirken güvenliğinizi ve gizliliğinizi en üst düzeyde sağlayabilirsiniz.

VPN programları kullanmayı seviyorsanız son yılların en popüler VPN uygulamaları arasında yer alan OpenVPN programını tercih edebilirsiniz. OpenVPN uygulaması sayesinde internet üzerindeki güvenliğinizi ve gizliliğinizi en üst düzeyde sağlayabilirsiniz. Ayrıca ülkemizde erişime engellenmiş

olan sitelere girmek için de OpenVPN programını kullanabilirsiniz.

Etkili bir SSL VPN hizmeti sunmakta olan OpenVPN programında geliştirilmiş bir konfigürasyon sistemi yer alıyor. Uzaktan erişim, siteden siteye erişim, VPN, kablosuz ağ güvenliği ve şirketler için kullanılabilecek yük dengeleyici gibi uzak erişim seçenekleri bulunuyor.

Herkese hitap etmeyi başaran OpenVPN, kolay bir kullanım arayüzüne sahip olduğu için işlevsel özelliklerinden yararlanabileceğiniz bir programdır. Daha önceden paylaşılmış olan anahtarlar, statik anahtarlar veya TLS tabanlı dinamik anahtar değişimleri için de OpenVPN programını kullanabilirsiniz.

OpenSSL kütüphanesinde yer alan bütün şifreleme, izin ve sertifika özelliklerini de tamamen ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz OpenVPN sayesinde elde edebilirsiniz. Temel özelliklerden yararlanmak için programın detaylandırılmış ayarlarına girmenize gerek yoktur. VPN özelliklerinden yararlanabilmek için programı sisteminize kurmanız yeterli olacaktır.

Gizliliğinize önem veriyorsanız ve ülkemizde sayı olarak epey bir fazla olan engellenmiş sitelere giriş yapabilmek istiyorsanız ücretsiz olarak kullanabileceğiniz OpenVPN programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

OpenVPN Özellikleri

 • Kablosuz ağ güvenliği
 • Geliştirilmiş şifreli korumaya sahip VPN
 • Uzaktan erişim

OpenVPN Ekran Görüntüleri

1
2
3
4
5
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri