Paint.NET

Paint.NET İndir


 4.5 (4 oy)
SÜRÜM / BOYUT
4.0.9 / 6.68 MB
GÜNCELLEME
2016-05-23
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Paint.NET
KATEGORİ
Çeşitli
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
apps Paint.NET
Fotoğraflarınızı ve resimlerinizi düzenlemek istiyorsanız Paint.NET programını kullanmaya başlayabilirsiniz.
p1
p2
p3
Bilgisayar sistemlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden farklı özelliklere sahip ücretli fotoğraf ve resim düzenleme programı bulunuyor. Piyasadaki ücretsiz olan seçenekler ise kullanıcıların her zaman daha büyük bir ilgi gösterdiği programlar arasında yer alıyor. Ücretsiz olan programların, ücretli
olanlara göre kıyasla profesyonel sonuç verebilmeleri ise bazı durumlarda zor olabiliyor. Ancak standart bir bilgisayar kullanıcısının ücretli bir düzenleme programına yüzlerce dolar vermesi de bir hayli zor olabiliyor.

Paint.NET programı tam bu noktada ev kullanıcılarının ücretsiz olarak yararlanabileceği görsel düzenleme aracı olarak karşımıza çıkıyor. Program ücretsiz olarak kullanılabilmesine rağmen pek çok farklı düzenleme aracını kullanıcılara sunuyor. Hoş bir arayüz ile tüm özelliklerini sunmakta olan Paint.NET programı bilgisayarınızın performansına da kötü bir etki bırakmıyor.

Program içerisinde yer alan katmanlı görsel düzenleme aracı ise ücretsiz programlarda görmeye alışkın olmadığımız bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Bu özellik sayesinde efektlerinizi katmanlar üzerinde yaparak daha profesyonel sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

Paint.NET programı ile birlikte yüklü gelen pek çok farklı efekt ile resimlerinizi ve fotoğraflarınızı orjinal hallerinden daha şık gözükebilecek bir hale büründürebiliyorsunuz. Efektlerin arasında kırmızı göz yok edebilme gibi temel efektler de mevcut.

Fotoğrafları kesme, kırpma, boyut değiştirme, kontrast ve renk ayarları gibi özelliklerden yararlanarak da düzenleyebiliyorsunuz.

Tüm bu özellikler ile birlikte fotoğraf düzenleme yaparken istediğiniz seçimleri özgür bir biçimde yapabilmeniz için düzenlediğiniz resmin her bir öğesini farklı hale getirebiliyorsunuz. Resimlerin belirli noktalarını klonlamayabilme, seçebilme ve renk kopyalama araçları ile tüm işlemlerinizi özgür bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Standart özelliklere sahip olan ve profesyonel sonuçlar elde edebileceğiniz fotoğraf düzenleme programı arıyorsanız Paint.NET programını kullanabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Fotoğraf ve resim düzenleyebilme
check_circle Katmanlı fotoğraf ve resim düzenleyicisi
check_circle Ücretsiz ve profesyonel kullanım
list İLGİLİ YAZILAR