paintnet

Paint.NET İndir

4.0.9 1583 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Paint.NET
Kategori:
Windows / Masaüstü / Çeşitli
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Puan:
 4.3 (3 oy)
Boyut / Güncellenme:
6.68 MB / 2016-05-23

Paint.NET

Fotoğraflarınızı ve resimlerinizi düzenlemek istiyorsanız Paint.NET programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayar sistemlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden farklı özelliklere sahip ücretli fotoğraf ve resim düzenleme programı bulunuyor. Piyasadaki ücretsiz olan seçenekler ise kullanıcıların her zaman daha büyük bir ilgi gösterdiği programlar arasında yer alıyor. Ücretsiz olan programların, ücretli

olanlara göre kıyasla profesyonel sonuç verebilmeleri ise bazı durumlarda zor olabiliyor. Ancak standart bir bilgisayar kullanıcısının ücretli bir düzenleme programına yüzlerce dolar vermesi de bir hayli zor olabiliyor.

Paint.NET programı tam bu noktada ev kullanıcılarının ücretsiz olarak yararlanabileceği görsel düzenleme aracı olarak karşımıza çıkıyor. Program ücretsiz olarak kullanılabilmesine rağmen pek çok farklı düzenleme aracını kullanıcılara sunuyor. Hoş bir arayüz ile tüm özelliklerini sunmakta olan Paint.NET programı bilgisayarınızın performansına da kötü bir etki bırakmıyor.

Program içerisinde yer alan katmanlı görsel düzenleme aracı ise ücretsiz programlarda görmeye alışkın olmadığımız bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Bu özellik sayesinde efektlerinizi katmanlar üzerinde yaparak daha profesyonel sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

Paint.NET programı ile birlikte yüklü gelen pek çok farklı efekt ile resimlerinizi ve fotoğraflarınızı orjinal hallerinden daha şık gözükebilecek bir hale büründürebiliyorsunuz. Efektlerin arasında kırmızı göz yok edebilme gibi temel efektler de mevcut.

Fotoğrafları kesme, kırpma, boyut değiştirme, kontrast ve renk ayarları gibi özelliklerden yararlanarak da düzenleyebiliyorsunuz.

Tüm bu özellikler ile birlikte fotoğraf düzenleme yaparken istediğiniz seçimleri özgür bir biçimde yapabilmeniz için düzenlediğiniz resmin her bir öğesini farklı hale getirebiliyorsunuz. Resimlerin belirli noktalarını klonlamayabilme, seçebilme ve renk kopyalama araçları ile tüm işlemlerinizi özgür bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Standart özelliklere sahip olan ve profesyonel sonuçlar elde edebileceğiniz fotoğraf düzenleme programı arıyorsanız Paint.NET programını kullanabilirsiniz.

 • Site Yorumları (1)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • ZEHRA BAYRAKGÜRSU/BURSA ÇOK güzel.
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Paint.NET Özellikleri

 • Fotoğraf ve resim düzenleyebilme
 • Katmanlı fotoğraf ve resim düzenleyicisi
 • Ücretsiz ve profesyonel kullanım

Paint.NET Ekran Görüntüleri

p1
p2
p3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri