panda-antivirus

Panda Free Antivirus İndir

2016    4.3 (3 oy) 943 İndirilme
  >> Panda Free Antivirus İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
2.02 MB / 2016-03-31
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / Güvenlik / Antivirüs
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1

Panda Free Antivirus

Ücretsiz antivirüs yazılımları arasında son yılların favorisi olan Panda Free Antivirus ile sistemlerinizi güvenli tutabilirsiniz.

Güvenlik programları ve uygulamaları ile dünya çapında ünlü olmayı başaran Panda şirketi tarafından geliştirilen Panda Free Antivirus programı tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Geçtiğimiz yıllarda Panda Cloud Antivirus adı ile karşımıza çıkan program, artık Panda Free Antivirus adı ile yenilenmiş

bir şekilde güvenlik tehditlerine karşı savaş açıyor.

Programı ilk açtığınızda arayüzünün Windows 8 Metro arayüzüne benzediğini fark edebilirsiniz. Bu benzerlik aslında kasıtlı olarak yapılan bir benzerlik. Windows 8 Metre benzerliği Panda Free Antivirus programını daha kolay bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor. Böylelikle tarama işlemlerini daha kolay takip edebilirken, aynı zamanda alt menülerdeki diğer özelliklere de müdahale edebiliyorsunuz.

USB Aşısı Özelliği

Program içerisinde yer alan USB aşısı modu, sisteminize taktığınız USB depolama aygıtlarından bilgisayarınıza bulaşabilecek olan virüsleri temizliyor. Ayrıca diskinizi koruma altına alan USB aşısı modu, virüs bulaşma risklerini de tamamen ortadan kaldırabiliyor. Sürekli olarak USB aygıtları ile işiniz oluyor ise bu özellik oldukça işinize yarayabilir.

İşlem Temizleme

Gerçek zamanlı olarak bilgisayarınızda yapılan tüm işlemleri takip eden bu özellik sayesinde zararlı bir yazılım sisteminizde çalışmak istediği zaman Panda Free Antivirus tarafından engelleniyor. Zararlı olarak nitelendirilen malware, adware, virüs ve trojan gibi dosyalar bu araç aktif edildiği andan itibaren kolaylıkla tespit edilebiliyor.

Bu özellikler dışında ek özelliklere erişmek isterseniz kolay bir şekilde kullanabileceğiniz Panda Free Antivirus programının Ayarlar kısmına da göz atabilirsiniz. Çeşitli özelleştirme seçenekleri Ayarlar menüsünde sizleri bekliyor olacak.

Rakiplerine göre daha kolay kullanılabilen ve sürekli olarak güncelleme almakta olan Panda Free Antivirus programı sayesinde işletim sistemlerinize zarar verebilecek olan tüm yazılımları tespit ederek engelleyebilirsiniz. Ayrıca sisteminize bu programı kurmadan önce bulaşmış olan virüsleri de temizleyebilirsiniz. 

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Panda Free Antivirus Özellikleri

 • Güncel virüs veri tabanı
 • Sistem kaynaklarını minimum seviyede kullanabilme
 • Türkçe arayüz
 • Kolay kullanılabilir arayüz

Panda Free Antivirus Ekran Görüntüleri

panda-1
panda-2
panda-3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri