PCKeeper

PCKeeper İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
1.1.85 / 1.53 MB
GÜNCELLEME
2016-11-24
LİSANS / DİL
Deneme Sürümü / İngilizce
ÜRETCİCİ
Kromtech
KATEGORİ
Antivirüs
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
apps PCKeeper
Bilgisayarınıza dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı etkili bir koruma sağlayabileceğiniz antivirüs programı.
1
2
3
PCKeeper programı bilgisayarınıza zarar verebilecek tüm virüs ve trojanlere karşı etkili bir koruma sağlayabilen antivirüs programıdır. Deneme sürümünü ücretsiz olarak kullanmaya başlayabileceğiniz bu programın en önemli özelliği ise hafif olması ve bilgisayarınızı
yormaması oluyor.

Virüs veritabanını sürekli olarak güncelleyen program, online olarak gelebilecek tüm tehlikelere karşı güvende olmanızı sağlıyor. Son yıllarda giderek artmaya başlayan internet dolandırıcılıklarına karşı koruma sağlayabileceğiniz program ile internet sitelerinde gezinirken kendi güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Programı bilgisayarınıza kurduğunuz zaman otomatik olarak bütün bilgisayarınızın taranmasını sağlayabilir ve tehlikeli olan dosyaların karantinaya alınmasını sağlayabilirsiniz.  Böylelikle bilgisayarınızda yer alan eski tüm virüsleri ve zararlı yazılımları temizlemiş olursunuz.

PCKeeper içerisinde yer alan canlı destek özelliği sayesinde günün her anında destek almayı da deneyebilirsiniz. Böylelikle çözemediğiniz sorunlarınızı hızlı bir şekilde canlı destek hattı sayesinde çözmüş oluyorsunuz. Canlı destek bölümü programın sağ kısmında açılarak size ufak bir menü sunmaktadır.

Güncel ve etkili bir virüs programı arıyorsanız PCKeeper’ı bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Hafif bir şekilde arka planda çalışmakta olan PCKeeper programını kullanırken dilerseniz oyunlarınızı oynamaya devam edebilir veya internette gezinmeye devam edebilirsiniz. PCKeeper sistem kaynaklarınızı asla yormamaktadır.