periscope

Periscope İndir

1.6.2    5.0 (1 oy) 3870 İndirilme
  >> Periscope İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
12.65 MB / 2016-09-25
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 4.4 ve üzeri

Periscope

Periscope sayesinde istediğiniz yerden canlı yayın yapabilir ve özel anlarınızı paylaşabilirsiniz.

Periscope uygulaması sosyal medyanın dev isimlerinden olan Twitter tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Her kullanıcının kendi özel canlı yayınını yapabilmesini sağlayan Periscope işlevsel bir video paylaşım

uygulamasıdır.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tablet bilgisayarlara ücretsiz olarak indirerek kurabileceğiniz Periscope sayesinde arkadaşlarınız ve dünyanın dört bir yanındaki kişiler ile tüm özel anlarınızı canlı olarak paylaşabilirsiniz.

Takipçileriniz sizlere Periscope uygulaması üzerinden ulaşarak canlı yayınlarınıza katılabiliyorlar. Böylelikle izleyicileriniz ile etkileşim halinde olabiliyorsunuz. Canlı yayına katılan kullanıcılar yayınınız esnasında yorum yapabiliyor ve kalpler göndererek duyguları ile beğenilerini sizlerle paylaşabiliyorlar.

Periscope kullanarak dilerseniz soru – cevap şeklinde yayınlar da yapabilirsiniz. Canlı yayınınızı yaptığınız esnada diğer kullanıcılardan gelen yorumları akış halinde görüntüleyebilirsiniz. Kullanıcıların sizi izleyip izlememesini seçmek de sizin tercihlerinize kalmış durumda. İstediğiniz kullanıcıları engelleyerek yayınlarınıza dahil etmeyebilirsiniz.

Daha önceden yapmış olduğunuz canlı yayınlar 24 saat boyunca Periscope sunucularında saklanıyor. Böylelikle geçmiş döneme ait olan Periscope yayınlarınızı hem kendiniz hem de izleyicileriniz tekrar izleyebiliyorlar.

Twitter ile etkileşim halinde olan Periscope, yaptığınız yayınlarınızı anlık olarak Twitter üzerinde paylaşabilmenizi sağlıyor. Periscope yayınlarınızı internet tarayıcıları veya Periscope uygulaması üzerinden herkes kolay bir şekilde takip edebiliyorlar. İstediğiniz yerden tüm görüntüleri paylaşabilmenizi sağlayan Periscope uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 • Site Yorumları (2)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • selimadana tanimak gürüşmek sohbet
  yorgun türkiye iyi
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Periscope Özellikleri

 • Anlık görüntü paylaşımı
 • İzleyiciler ile etkileşim
 • Ücretsiz kullanım
 • Canlı yayınları 24 saat saklayabilme

Periscope Ekran Görüntüleri

1
2
3

Periscope ile ilgili Yazılar
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri