PhotoFiltre

PhotoFiltre İndir


 4.5 (2 oy)
SÜRÜM / BOYUT
7.2.1 / 5.31 MB
GÜNCELLEME
2017-11-15
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Antonio Da Cruz
KATEGORİ
Çeşitli
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 7
apps PhotoFiltre
PhotoFiltre kullanarak temel ve ileri düzeyde fotoğraf düzenleme işlemleri yapabilirsiniz.
1
2
3
PhotoFiltre programı kullanıcılarına fotoğrafları üzerinde kesme, döndürme, boyutlandırma gibi özellikler sunmaktadır. Bu tür özellikler yanında aynı zamanda fotoğraf filtreleme özellikleri de PhotoFiltre tarafından tüm kullanıcılara
sunulmaktadır.

PhotoFiltre bilgisayarınızda yer alan depoladığınız fotoğraflara bir dokunuş daha yapabilmenizi sağlar. Kameranız ile çektiğiniz bir fotoğraftaki renkleri beğenmediyseniz ya da kendi hayal ettiğiniz şekle getirebilmek istiyorsanız PhotoFiltre programını kullanabilirsiniz.

PhotoFiltre programı kullanarak fotoğraflarınız üzerinde kesme işlemi de yapabilirsiniz. Böylelikle fotoğraflarınızın istenmeyen bölümlerinden kurtulabilirsiniz. PhotoFiltre programı ile fotoğraflarınızın boyutlarını da ayarlayabilirsiniz.

Kırmızı göz düzeltme özelliği de bulunan bu program sayesinde fotoğraflarınızın daha doğal ve estetik gözükmesini sağlayabilirsiniz. İleri seviyedeki çalışmalar için katman tabanlı çalışmalara da imkan sağlamakta olan PhotoFiltre programı tüm bu özelliklerini tamamen ücretsiz olarak tüm kullanıcılara sunmaktadır.

Görseller üzerinde sık sık çalışıyorsanız ve fotoğraf ile ilgili bir işiniz varsa da PhotoFiltre programını profesyonel araçlarından yararlanarak kullanmaya başlayabilir ve işlerinizi pratik bir şekilde halledebilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Fotoğraf filtreleme
check_circle Kesme, biçme, boyutlandırma ve döndürme
check_circle Kolay kullanılabilir arayüz
list İLGİLİ YAZILAR