pinterest

Pinterest İndir

6.6.0    3.5 (4 oy) 7316 İndirilme
  >> Pinterest İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
15.41 MB / 2016-12-28
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 2.2 ve üstü

Pinterest

Pinterest’in Android için geliştirilen özel uygulaması.

Pinterest, son yıllarda giderek daha popüler bir hale gelmeye başlamış bir sosyal medya platformudur. Pinterest’i Android işletim sistemine sahip cihazlarınız ile kullanabilmek istiyorsanız bu uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Kendinize özel

koleksiyonlar oluşturabileceğiniz Pinterest ile bu koleksiyonlarınızı diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Ne konuda olursa olsun paylaşmak istediğiniz bir görseli Pinterest uygulamasında dilediğiniz şekilde paylaşabilirsiniz. Uygulama sayesinde nerede olursanız olun Pinterest hesaplarınıza ulaşabilir ve takipçileriniz ile etkileşim içerisine girebilirsiniz.

Son derece sade ve anlaşılabilir bir tasarımı olan Pinterest uygulamasını kullanarak popüler olan ya da özel olarak takip ettiğiniz kişilere ait koleksiyonları da takip edebilirsiniz. Pin edilen içeriklerin tamamını takip ederken, dilerseniz Pin edilmiş içerikleri favorilerinize de ekleyebilirsiniz.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra uygulamayı kullandığınız zaman Pin oluşturabilmeniz ve kendi Pin edilmiş içeriklerinizi de paylaşabilmeniz mümkün oluyor. Birisi sizin paylaşımlarınıza bir yorum yaptığında veya beğendiğinde ise anlık olarak bildirim alabilirsiniz.

Önerilenler ve sorgular doğrultusunda arama yapabilme özelliğine de sahip olan Pinterest, Android’in en fazla indirilen uygulamaları arasında yer alıyor.

 • Site Yorumları (2)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • yav heeee hheeeeeewahisnton nasıl indiriyok lo
  Şükranİstanbul Beğeniyorum
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Pinterest Özellikleri

 • Pin içerikleri ekleyebilme
 • İçeriklere yorum yapabilme
 • Bildirim desteği

Pinterest Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri