Pixsta

Pixsta İndir


 5.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
2.0 / 778.26 KB
GÜNCELLEME
2016-11-13
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Pokki
KATEGORİ
Çeşitli
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
apps Pixsta
Pixsta programı sayesinde masaüstü bilgisayarlarınız ile Instagram deneyimi yaşayabilirsiniz.
1
2
3
Instagram özellikle son yıllarda mobil kullanıcılar arasında büyük bir popülerlik yakalamış durumda. Ancak Instagram’ın web sürümünün hala kullanıcı deneyimi açısından kendisini geliştirememiş olması çoğu kişinin bu uygulamayı masaüstü bilgisayarlarında kullanamamasına yol açıyor. Tam bu noktada
ortaya çıkan Pixsta programı ise bilgisayarlarınızda Instagram’ı işlevsel bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor.

Kısa süreli ve son derece kolay bir yükleme işleminden sonra program otomatik olarak görev çubuğundaki yerini alıyor. Programın özel simgesine tıklayarak istediğiniz zaman Instagram’ı kullanabilirsiniz. Masaüstü sistemlerde keyifli bir Instagram deneyimi elde edebilmek istiyorsanız, kendi fotoğraflarınıza ve takipçilerinizin fotoğraflarına bakabilmek istiyorsanız Pixsta programını kullanabilirsiniz.

Son derece kolay anlaşılabilir ve sade bir arayüz ile fotoğrafı sunmakta olan programın tek eksi yönü ise çalıştığı anlarda Pokki simgesinin devre dışı bırakmaması oluyor. Ancak Instagram’ı mobil cihazlarınızda olduğu gibi kullanabilmek için en iyi seçim yine de Pixsta programı oluyor.

Instagram platformunu gün içerisinde sık sık ziyaret ediyorsanız ve masaüstü bilgisayarlarınızda Instagram deneyimi yaşayabilmek istiyorsanız Pixsta programını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Masaüstü Instagram deneyimi
check_circle Kolay kurulum ve kolay arayüz
check_circle Ücretsiz
list İLGİLİ YAZILAR