pixsta

Pixsta İndir

2.0    0.0 (0 oy) 744 İndirilme
  >> Pixsta İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
778.26 KB / 2016-11-13
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / Masaüstü / Çeşitli
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1

Pixsta

Pixsta programı sayesinde masaüstü bilgisayarlarınız ile Instagram deneyimi yaşayabilirsiniz.

Instagram özellikle son yıllarda mobil kullanıcılar arasında büyük bir popülerlik yakalamış durumda. Ancak Instagram’ın web sürümünün hala kullanıcı deneyimi açısından kendisini geliştirememiş olması çoğu kişinin bu uygulamayı masaüstü bilgisayarlarında kullanamamasına yol açıyor. Tam bu noktada

ortaya çıkan Pixsta programı ise bilgisayarlarınızda Instagram’ı işlevsel bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor.

Kısa süreli ve son derece kolay bir yükleme işleminden sonra program otomatik olarak görev çubuğundaki yerini alıyor. Programın özel simgesine tıklayarak istediğiniz zaman Instagram’ı kullanabilirsiniz. Masaüstü sistemlerde keyifli bir Instagram deneyimi elde edebilmek istiyorsanız, kendi fotoğraflarınıza ve takipçilerinizin fotoğraflarına bakabilmek istiyorsanız Pixsta programını kullanabilirsiniz.

Son derece kolay anlaşılabilir ve sade bir arayüz ile fotoğrafı sunmakta olan programın tek eksi yönü ise çalıştığı anlarda Pokki simgesinin devre dışı bırakmaması oluyor. Ancak Instagram’ı mobil cihazlarınızda olduğu gibi kullanabilmek için en iyi seçim yine de Pixsta programı oluyor.

Instagram platformunu gün içerisinde sık sık ziyaret ediyorsanız ve masaüstü bilgisayarlarınızda Instagram deneyimi yaşayabilmek istiyorsanız Pixsta programını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Pixsta Özellikleri

 • Masaüstü Instagram deneyimi
 • Kolay kurulum ve kolay arayüz
 • Ücretsiz

Pixsta Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri