Pokemon GO

Pokemon GO İndir


 5.0 (3 oy)
SÜRÜM / BOYUT
0.35.0 / 60.71 MB
GÜNCELLEME
2016-08-31
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Niantic, Inc.
KATEGORİ
Android
İŞLETİM SİSTEMİ
Android 4.4 ve üzeri
apps Pokemon GO
Pokemon’lar artık yaşadığınız her yerde! Şehrinizin veya evinizin dört bir yanında Pokemon avlamak istiyorsanız Pokemon GO oynamaya başlayabilirsiniz.
1
2
3
Pokemon GO oyunu, son döneme damgasını vurmayı başaran mobil oyunlar arasında yerini almış durumda. Pokemon karakterlerini şehrin dört bir yanında arayarak bulabileceğiniz oyun tam anlamıyla bir artırılmış gerçeklik oyunudur. Android işletim sisteminde ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz
Pokemon GO, şimdilik ülkemizde resmi olarak oynanabilir değildir. Ancak APK dosyasını indirdikten sonra Pokemon GO oyununu kendinizi farklı bölgede göstererek oynamaya başlayabilirsiniz.

Arkadaşlarınız veya tanımadığınız insanlar ile birlikte oynayabileceğiniz Pokemon GO’da yaptığınız aktiviteler sayesinde hayatınıza büyük bir renk katabilirsiniz. Müzeler, tarihi yapılar, anıtlar ve daha pek çok farklı ilgi çekici yerlerde yer alan Pokemon karakterlerini bu uygulama ile yakalayabilir ve bir yandan yeni insanlar ile tanışmaya başlayabilirsiniz.

Yolda yürürken karşınıza bir Pokemon çıktığı zaman Pokedex’inizi seçerek Pokemon’u yakalayabiliyorsunuz. Seviyeniz artmaya başladıkça daha hareketli ve yakalanması daha zorlu olan güçlü Pokemon’lar ile karşılaşmaya başlıyorsunuz. Uygulamayı indirdikten sonra kendinize özel avatarınızı oluşturmanız ve Pokemon GO dünyasına giriş yapmanız yeterli oluyor.

Bluetooth desteği de olan oyuna özel olarak üretilmekte olan aksesuar Pokemon Go Plus sayesinde Pokemon’ların yerlerini daha hızlı bir şekilde tespit edebiliyorsunuz. Hareketli bir yaşam tarzınız var veya daha hareketli bir yaşam tarzını elde edebilmek istiyorsanız Pokemon GO oyununu akıllı telefonunuza yüklemeniz sizler için en ideal yol olacaktır.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Artırılmış gerçeklik
check_circle Çok kişili oynayabilme desteği
check_circle Şehirlerde Pokemon avlayabilme
check_circle Ücretsiz kullanım
list İLGİLİ YAZILAR