Prisma

Prisma İndir


 3.8 (4 oy)
SÜRÜM / BOYUT
1.1 / 8.31 MB
GÜNCELLEME
2016-08-21
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Prisma labs, inc.
KATEGORİ
Mobil
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
apps Prisma
Fotoğraflarınızı kolay bir şekilde harika birer sanat eserine dönüştürmek istiyorsanız Prisma uygulamasını kullanabilirsiniz.
1
2
3
4
Akıllı telefonlar ve sosyal medyanın hızlı gelişimi geliştirilen uygulamaları da etkiliyor. Genellikle görsel konularda destek sağlayan uygulamalar arasında ise son günlerde Prisma uygulaması büyük bir dikkat çekiyor. Prisma uygulaması, sosyal ağ platformlarında fotoğraf
paylaşımında bulunmayı sevenleri hedef alıyor.

Onlarca farklı fotoğraf arasından öne çıkabilmek için uygulayabileceğiniz efektler sayesinde estetik açıdan mükemmel fotoğraflar elde edebilirsiniz. Hızlı, basit ve işlevsel bir uygulama arıyorsanız fotoğraflarınızı düzenleyebilmek için Prisma uygulamasını akıllı telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Android platformu için ücretsiz olarak sunulmakta olan Prisma’nın efekt uygulamaları içerisinde Van Gogh, Picasso ve Levitan gibi dünyaca ünlü sanatçıların çalışmalarını anımsatan fotoğraf efektleri bulunmaktadır.

Fotoğraflarınıza filtre uygulamak yerine fotoğrafınızı yeniden çiziyormuş hissi yaratabilen Prisma, gerçek bir sanat eseri gibi gözüken fotoğrafları sizlere sunuyor. Instagram ve diğer fotoğraf-filtre uygulamaları gibi son derece modern bir arayüze sahip olan Prisma, herkesin kullanabileceği pratikliğe sahiptir. 
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Fotoğraf çekebilme
check_circle Onlarca farklı efekt filtresi
check_circle Sosyal ağlar ile entegre çalışabilme
list İLGİLİ YAZILAR