prisma

Prisma İndir

1.1 1489 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Prisma labs, inc.
Kategori:
Mobil
İşletim Sistemi:
Android
Puan:
 3.8 (4 oy)
Boyut / Güncellenme:
8.31 MB / 2016-08-21

Prisma

Fotoğraflarınızı kolay bir şekilde harika birer sanat eserine dönüştürmek istiyorsanız Prisma uygulamasını kullanabilirsiniz.

Akıllı telefonlar ve sosyal medyanın hızlı gelişimi geliştirilen uygulamaları da etkiliyor. Genellikle görsel konularda destek sağlayan uygulamalar arasında ise son günlerde Prisma uygulaması büyük bir dikkat çekiyor. Prisma uygulaması, sosyal ağ platformlarında fotoğraf

paylaşımında bulunmayı sevenleri hedef alıyor.

Onlarca farklı fotoğraf arasından öne çıkabilmek için uygulayabileceğiniz efektler sayesinde estetik açıdan mükemmel fotoğraflar elde edebilirsiniz. Hızlı, basit ve işlevsel bir uygulama arıyorsanız fotoğraflarınızı düzenleyebilmek için Prisma uygulamasını akıllı telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Android platformu için ücretsiz olarak sunulmakta olan Prisma’nın efekt uygulamaları içerisinde Van Gogh, Picasso ve Levitan gibi dünyaca ünlü sanatçıların çalışmalarını anımsatan fotoğraf efektleri bulunmaktadır.

Fotoğraflarınıza filtre uygulamak yerine fotoğrafınızı yeniden çiziyormuş hissi yaratabilen Prisma, gerçek bir sanat eseri gibi gözüken fotoğrafları sizlere sunuyor. Instagram ve diğer fotoğraf-filtre uygulamaları gibi son derece modern bir arayüze sahip olan Prisma, herkesin kullanabileceği pratikliğe sahiptir. 

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Prisma Özellikleri

 • Fotoğraf çekebilme
 • Onlarca farklı efekt filtresi
 • Sosyal ağlar ile entegre çalışabilme

Prisma Ekran Görüntüleri

1
2
3
4

Prisma ile ilgili Yazılar
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri