project-rome

Project ROME İndir

0.9.0    1.0 (1 oy) 314 İndirilme
  >> Project ROME İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
6.23 MB / 2017-06-17
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / Araçlar
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)

Project ROME

Metin, görsel, animasyon ve web tasarımı düzenlemelerinizi Project ROME ile yapabilirsiniz.

Grafik, web tasarımı, animasyonlar, metinler ve görseller üzerinde düzenleme yapabileceğiniz bir program arıyorsanız, Adobe’un ücretsiz olarak sunmakta olduğumuz uygulaması Project ROME’u kullanabilirsiniz. Yaratıcı hazır şablonlar ve onlarca

efekt sayesinde düzenleme işlemlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Project ROME ile yeni bir doküman oluşturmak istediğiniz zaman hazırlamak istediğiniz projeye özel olarak kategorilere ulaşabilirsiniz. Kartvizit, el ilanı, hediye kartları ve davetiyeler ile birlikte CD ve DVD kapaklarının da kategorileri program içerisinde mevcut.

Bu uygulamanın en iyi yönü ise hazırladığınız projeleri online ortamda ve bilgisayarınızda aynı anda saklayabilmeniz oluyor. Project ROME kullandığınız zaman çevrimdışı olarak düzenleme işlemlerinizi yapabilir ya da dilerseniz çevrimiçi çalışarak, çalışmalarınızı online bir şekilde kayıt altında tutabilirsiniz.

Web uygulamasını kullandığınız zaman tüm çalışmalarınıza online olarak erişim sağlayabilirsiniz. Acrobat üzerinden erişim sağlayabileceğiniz çalışmalarınıza aynı zamanda program içerisindeki ayarlardan da ulaşabilirsiniz.

Web tasarımı, fotoğraf galerileri, hediye kartları, ilanlar ve kapsamlı logo tasarımları için ideal olan Project ROME, tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Project ROME Özellikleri

 • Fotoğraf ve metin düzenleme
 • Kapsamlı animasyon düzenleme araçları
 • Çevrimiçi destek

Project ROME Ekran Görüntüleri

1
3
2
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri