PIXResizer

PIXResizer İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
2.0.8 / 2.94 MB
GÜNCELLEME
2017-11-13
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
David De Groot
KATEGORİ
Çeşitli
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows (Tümü)
apps PIXResizer
PIXResizer sayesinde resimlerinizi yeniden şekillendirebilir ve düzenleyebilirsiniz.
1
2
3
PIXResizer programını kullanmaya başladığınız zaman resim boyutlarını değiştirebilir ve dosya boyutlarını da küçülterek istediğiniz formatta kaydetmeye başlayabilirsiniz. E-posta gönderirken ya da birden fazla resim alışverişi yaparken sorun olmaya başlayan dosya boyutlarını
PIXResizer sayesinde düzenleyebilirsiniz.

Resimlerin boyutlarını %75 oranında küçültebilen PIXResizer sayesinde büyük boyutlu olan resim dosyalarınızı istediğiniz ufak boyutlara getirebilirsiniz. Programın desteklediği resim formatları arasında JPEG, BMP, GIF, PNG ve TIFF formatları yer alıyor.

Sade arayüzü ile herkesin kullanabileceği PIXResizer’ı kullanabilmek için yükleme işlemi sonrasında “Load Picture” menüsüne tıklamanız ve istediğiniz resim dosyasını seçmeniz yeterli olacaktır. Küçültme işlemini yaptıktan sonra istediğiniz formatı seçerek işlemi sonlandırabilirsiniz.

Resim dosyalarınızı küçültme ve düzenleme işlemi için kullanabileceğiniz PIXResizer tamamen ücretsiz bir programdır. Hızlı bir şekilde resim düzenleme işlemini yapabilmenizi sağlayan program sürekli olarak resim dosyaları ile çalışmakta olan kişiler için ideal bir programdır.

En büyük boyutlu fotoğrafları bile düzeltebilmenizi sağlayan PIXResizer sayesinde dosyalarınızı daha az yer kaplayacak bir şekilde depolamaya ve arşivlemeye başlayabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Resimlerin ufak boyutlu versiyonlarını oluşturma
check_circle Tekli ve çoklu resim düzenleme yapabilme
check_circle Basit kullanım ve sade arayüz
list İLGİLİ YAZILAR