Radyotasyon

Radyotasyon İndir


 4.7 (3 oy)
SÜRÜM / BOYUT
1.0.0 / 3.73 MB
GÜNCELLEME
2017-12-05
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Fenesoft
KATEGORİ
Araçlar
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows (Tümü)
apps Radyotasyon
Radyotasyon, işlevsel özelliklere sahip bir radyo programıdır.
2
3
İnternet üzerinden anlık olarak radyo dinlemek istiyorsanız Radyotasyon programını ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Basit bir arayüze sahip olan bu program son derece işlevsel özelliklere sahiptir. Dilediğiniz her an Radyotasyon sayesinde istediğiniz
radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Tüm türlere ait radyo kanallarına erişebileceğiniz Radyotasyon, sürekli olarak güncellenmekte olan bir radyo uygulamasıdır. Radyotasyonu kullanmaya başladığınız an istediğiniz şekilde radyo dinleyebilir ve yüzlerce farklı radyo kanalı arasında seçim yapabilirsiniz.

Programın içerisine dilerseniz kendi isteğinize göre kanal da ekleyebilirsiniz. AAC, AAC+, MP3, WMA, WMV ve HLS gibi formatlara uyumlu olan program aynı zamanda favori kanallarınızı da kayıt altında tutuyor. Ufak boyutlu, ücretsiz ve gelişmiş özelliklere sahip olan program müzik severlerin mutlaka bilgisayarında tutması gereken bir programdır.

Hızlı arama, kanal ekleme, onlarca farklı kategori ve yüzlerce farklı kanal özellikleri olan program sistem kaynaklarınızı da minimum seviyede tüketmektedir. Windows işletim sistemlerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz programı kurduktan sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan radyo dinlemeye başlayabilirsiniz. 
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Hızlı arama
check_circle Kanal ekleme
check_circle Yüzlerce radyo kanalı
list İLGİLİ YAZILAR