rainmeter

Rainmeter İndir

3.0.2    4.3 (3 oy) 1067 İndirilme
  >> Rainmeter İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
2.13 MB / 2016-04-24
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / Masaüstü / Çeşitli
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP

Rainmeter

Masaüstünüzü kişiselleştirmek ve yeniden yaratmak istiyorsanız Rainmeter programını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Masaüstünüzü düzenleyebileceğiniz Rainmeter programında yapabilecekleriniz neredeyse sınırsız diyebiliriz. Tamamen özgür bir şekilde masaüstünüzü kişiselleştirebileceğiniz Rainmeter, Windows işletim sisteminize farklı bir duruş kazandırmanızı sağlıyor. Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabileceğiniz

Rainmeter ile masaüstünüzde yer tüm kısa yolları yeniden tasarlayabilirsiniz.

Windows masaüstünüzde bulunan bütün aplikasyonları istediğiniz şekilde yeniden şekillendirebileceğiniz Rainmeter ile bu tasarımları yapabilmek ise oldukça basit. Rainmeter’ı kurduğunuz zaman otomatik olarak size gelen ayarlar tasarımlarınızı istediğiniz şekilde düzenleyebilmenizi sağlıyor. Hoşunuza giden tüm butonları ve ikonları Rainmeter’a yükleyerek kendinize özel bir masaüstü yaratabilirsiniz.

Rainmeter programının bir diğer ilgi çekici özelliği ise sistem kaynaklarını gerçek zamanlı olarak takip ederek sizlere bildirmesi oluyor. Hard diskinizin anlık durumu, bellek tüketimi, dinlediğiniz müzikler, çevrimiçi veri transferi, e-postalar ve RSS güncellemeleri ile birlikte güncel hava durumuna da Rainmeter sayesinde masaüstünüzden ulaşabiliyorsunuz.

Böylelikle Rainmeter kullandığınız zaman bilgisayarınız tamamen sizin şekillendirmelerinize göre çalışmaya başlıyor. İşlevsellik özellikleri son derece ön planda tutulan bu program aynı zamanda notlarınızı masaüstüne alabilmenize, yapılacaklar listesi oluşturabilmenize ve Twitter’daki mesajlarınızı da takip edebilmenize imkan tanıyor.

Harika işlevsel özelliklerini estetik ve kolay bir arayüz ile bir arada tutan Rainmeter sayesinde bilgisayarınızdaki masaüstünüzü tamamen size özel bir şekilde geliştirebilirsiniz. Güncellemeler ile sürekli olarak yenilenen Rainmeter’ı kullanarak özgün tasarımlarınızı sisteminizde yaratabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Rainmeter Özellikleri

 • İçerik menüsü öğelerine destek
 • Kişiselleştirilebilir masaüstü
 • Hava durumu takibi
 • E-posta, Twitter ve sistem kaynaklarını takip edebilme

Rainmeter Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri