RegistryBooster

RegistryBooster İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
6.0.10.7 / 4.74 MB
GÜNCELLEME
2017-06-10
LİSANS / DİL
Deneme Sürümü / Türkçe
ÜRETCİCİ
Uniblue
KATEGORİ
Windows
İŞLETİM SİSTEMİ
Win7/Vista/WinXP
apps RegistryBooster
İşletim sistemindeki gereksiz kayıt dosyalarınızı RegistryBooster ile temizleyebilirsiniz.
1
2
3
Windows işletim sistemini kullanmaya devam ettiğiniz sürece birtakım kayıt dosyaları hafızada saklanmaya başlar. Bu kayıt dosyaları belirli bir süre sonra ise sisteminizin bir hayli yavaşlamasına yol açabilir. Bu durum tüm bilgisayar kullanıcıları için kaçınılmaz bir durumdur. RegistryBooster programını
kullandığınız zaman ise gereksiz olan ve bilgisayarınızı yavaşlatan tüm kayıt dosyalarını temizlemeye başlayabilirsiniz.

RegistryBooster, kullanımının kolaylığı ve pratik arayüzü ile ön plana çıkan bir programdır. Program ile tarama yaptıktan sonra sisteminizdeki tüm hataları ayıklayabilmeniz için sizden bir onay istenir. İşleme başlamadan önce ise program otomatik olarak yedekleme yaparak sisteminizi olası kayıplara karşı koruma altına alır.

Geçersiz olan ActiveX kontrolleri ve geçersiz olan eklentiler RegistryBooster sayesinde temizlenir. Program ile temizleme işlemini yaptıktan sonra Registry Defagmenter özelliği sayesinde kayıtları birleştirebilirsiniz. Bu sayede farklı bir program kullanarak birleştirme işlemi yapmanıza gerek kalmaz.

Program sisteminizde yer alan hataları düzelttikten sonra gereksiz kayıt dosyalarını da siler. Sisteminiz tarama işleminden sonra daha hızlı ve stabil bir şekilde çalışmaya başlar.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Gereksiz kayıt dosyalarını temizleme
check_circle Otomatik yedekleme
check_circle Kolay kullanılabilir arayüz
list İLGİLİ YAZILAR