registrybooster

RegistryBooster İndir

6.0.10.7    0.0 (0 oy) 300 İndirilme
  >> RegistryBooster İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
4.74 MB / 2017-06-10
Lisans / Dil:
Deneme Sürümü / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP

RegistryBooster

İşletim sistemindeki gereksiz kayıt dosyalarınızı RegistryBooster ile temizleyebilirsiniz.

Windows işletim sistemini kullanmaya devam ettiğiniz sürece birtakım kayıt dosyaları hafızada saklanmaya başlar. Bu kayıt dosyaları belirli bir süre sonra ise sisteminizin bir hayli yavaşlamasına yol açabilir. Bu durum tüm bilgisayar kullanıcıları için kaçınılmaz bir durumdur. RegistryBooster programını

kullandığınız zaman ise gereksiz olan ve bilgisayarınızı yavaşlatan tüm kayıt dosyalarını temizlemeye başlayabilirsiniz.

RegistryBooster, kullanımının kolaylığı ve pratik arayüzü ile ön plana çıkan bir programdır. Program ile tarama yaptıktan sonra sisteminizdeki tüm hataları ayıklayabilmeniz için sizden bir onay istenir. İşleme başlamadan önce ise program otomatik olarak yedekleme yaparak sisteminizi olası kayıplara karşı koruma altına alır.

Geçersiz olan ActiveX kontrolleri ve geçersiz olan eklentiler RegistryBooster sayesinde temizlenir. Program ile temizleme işlemini yaptıktan sonra Registry Defagmenter özelliği sayesinde kayıtları birleştirebilirsiniz. Bu sayede farklı bir program kullanarak birleştirme işlemi yapmanıza gerek kalmaz.

Program sisteminizde yer alan hataları düzelttikten sonra gereksiz kayıt dosyalarını da siler. Sisteminiz tarama işleminden sonra daha hızlı ve stabil bir şekilde çalışmaya başlar.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

RegistryBooster Özellikleri

 • Gereksiz kayıt dosyalarını temizleme
 • Otomatik yedekleme
 • Kolay kullanılabilir arayüz

RegistryBooster Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri