retrica

Retrica İndir

3.2.1 1686 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Bootstlab
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Puan:
 2.7 (3 oy)
Boyut / Güncellenme:
32.16 MB / 2016-09-10

Retrica

Fotoğraflarınızı Retrica ile farklı efektler ekleyerek sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Retrica uygulaması Android işletim sistemli akıllı telefonlarınız ile çektiğiniz fotoğraflarınıza kaliteli ve özel efektler ekleyebilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Ön kamera desteğine de sahip olan Retrica sayesinde selfie çekimlerinizi de renklendirebilir ve efektler

ile süsleyebilirsiniz.

80 ayrı özel filtre seçeneği yer alan Retrica uygulaması, fotoğraflarınızı çekerken veya çektikten sonra da sizlere düzenleme ve filtreleme seçeneklerini sunabiliyor. Retrica sayesinde vintage tarzına sahip fotoğraflar çekebilir veya çektiğiniz fotoğraflar kendinize özel kolajlar yaratabilirsiniz.

Fotoğraf çerçeveleme özelliği de bulunan Retrica’nın belirli bir süre sonrasında fotoğraflarınızı otomatik olarak çekmesini de sağlayabilirsiniz. 80 ayrı özel filtresinin tam 55 tanesini ücretsiz olarak tüm kullanıcılarına sunan Retrica, 25 ayrı filtreyi ise Pro sürümüne yükselttiğiniz zaman sizlere sunuyor.

Çekeceğiniz bir fotoğraf üzerinde ya da mevcut olan bir fotoğraf üzerinde düzenlemeler yapabileceğiniz Retrica’da rastgele filtre uygulama seçeneği de mevcuttur. Böylelikle filtrelerin tamamını hızlı bir şekilde öğrenebilir ve kolayca uygulayabilirsiniz.

Retrica uygulamasını kurduktan sonra galerinizde yer alan tüm fotoğraflara özel filtreler ekleyebilir ve filtrelediğiniz yeni fotoğraflarınızı sosyal medya hesaplarınızda da tek bir dokunuş ile paylaşmaya başlayabilirsiniz. 

 • Site Yorumları (1)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • oktay kaynakaksaray ya bu leptoptan istekrama gırınce neden mesaj bolumu kutucugu gozukmuyor acaba
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Retrica Özellikleri

 • 80 özel filtre
 • 55 ayrı ücretsiz filtre
 • Ön ve arka kamera desteği

Retrica Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri