Retrica

Retrica İndir


 3.6 (15 oy)
SÜRÜM / BOYUT
3.2.1 / 32.16 MB
GÜNCELLEME
2016-09-10
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Bootstlab
KATEGORİ
Android
İŞLETİM SİSTEMİ
Android/Android Tablet
apps Retrica
Fotoğraflarınızı Retrica ile farklı efektler ekleyerek sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.
1
2
3
Retrica uygulaması Android işletim sistemli akıllı telefonlarınız ile çektiğiniz fotoğraflarınıza kaliteli ve özel efektler ekleyebilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Ön kamera desteğine de sahip olan Retrica sayesinde selfie çekimlerinizi de renklendirebilir ve efektler
ile süsleyebilirsiniz.

80 ayrı özel filtre seçeneği yer alan Retrica uygulaması, fotoğraflarınızı çekerken veya çektikten sonra da sizlere düzenleme ve filtreleme seçeneklerini sunabiliyor. Retrica sayesinde vintage tarzına sahip fotoğraflar çekebilir veya çektiğiniz fotoğraflar kendinize özel kolajlar yaratabilirsiniz.

Fotoğraf çerçeveleme özelliği de bulunan Retrica’nın belirli bir süre sonrasında fotoğraflarınızı otomatik olarak çekmesini de sağlayabilirsiniz. 80 ayrı özel filtresinin tam 55 tanesini ücretsiz olarak tüm kullanıcılarına sunan Retrica, 25 ayrı filtreyi ise Pro sürümüne yükselttiğiniz zaman sizlere sunuyor.

Çekeceğiniz bir fotoğraf üzerinde ya da mevcut olan bir fotoğraf üzerinde düzenlemeler yapabileceğiniz Retrica’da rastgele filtre uygulama seçeneği de mevcuttur. Böylelikle filtrelerin tamamını hızlı bir şekilde öğrenebilir ve kolayca uygulayabilirsiniz.

Retrica uygulamasını kurduktan sonra galerinizde yer alan tüm fotoğraflara özel filtreler ekleyebilir ve filtrelediğiniz yeni fotoğraflarınızı sosyal medya hesaplarınızda da tek bir dokunuş ile paylaşmaya başlayabilirsiniz.