rufus

Rufus İndir

2.16    0.0 (0 oy) 188 İndirilme
  >> Rufus İndir >>   Diğer Sürümler


Boyut / Güncellenme:
938.62 KB / 2017-09-11
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Windows / Araçlar / Sistem Araçları
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1

Rufus

Rufus sayesinde önyüklenebilir USB diskler oluşturabilirsiniz.

Bilgisayarınızda yer alan işletim sistemi zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak hatalara yol açabilir. Yeni bir işletim sistemine geçmek ya da mevcut sisteminizi yenileyebilmek, temiz bir kurulum atabilmek için ise USB disklere ihtiyacınız

olabilir.

Format attıktan sonra işletim sisteminizi bir ISO kalıbı üzerinden kurmak istiyorsanız, işletim sistemini Rufus sayesinde USB diskinize aktarabilirsiniz. Kalıp dosyalarını otomatik olarak sizler için önyüklenebilir disklere taşıyan Rufus, kısa sürede yeni işletim sisteminizi kurmanıza imkan tanır.

İşletim sistemi yüklü olmayan bir bilgisayarı yenilemek istiyorsanız, BIOS veya DOS sürümlerinizi güncellemeyi düşünüyorsanız Rufus kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca düşük seviyeli programları çalıştırabilmek için de Rufus programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Başlangıç diskleri oluşturmaya yarayan programlar arasında en avantajlı ve kolay kullanıma sahip olan Rufus ile boot ettiğiniz her ISO dosyası çalışıyor. Diğer programlar ile vakit kaybetmek istemiyorsanız Rufus sizler için ideal bir USB disk oluşturma programı olacak.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Rufus Özellikleri

 • Önyüklenebilir USB disk oluşturma
 • ISO kalıp dosyaları ile uyumlu
 • Ücretsiz ve kolay kullanım imkanı

Rufus Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri