Sandboxie

Sandboxie İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
5.16 / 8.56 MB
GÜNCELLEME
2017-11-06
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Ronen Tzur
KATEGORİ
Sistem Araçları
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 7
apps Sandboxie
Sandboxie, Sandbox tabanlı bir güvenlik programıdır.
1
2
3
Sandbox tabanlı olan Sandboxie, şüpheli gördüğünüz programların bilgisayarınızda yarattığı izole edilen boşlukları çalıştırır ve ilgili programlardan dolayı işletim sisteminizde yapılabilecek olan kalıcı değişikliklerin durdurulmasını sağlar. Türkçe dil desteği de sağlamakta olan program tamamen ücretsiz
olarak tüm kullanıcılara sunulmaktadır.

Sandboxie sayesinde güvenli internet taraması gerçekleştirebilirsiniz. Sandboxie altında çalışmakta olan web tarayıcılarınız indirdiğiniz bütün şüpheli dosyaları Sandbox içerisinde kapalı bir şekilde tutar ve kolaylıkla temizlenebilmesini sağlar.

İleri seviyede güvenlik ve gizlilik sağlayabileceğiniz Sandboxie ile yapacağınız web gezintileri esnasında tarama geçmişiniz, cookieler ve önbellekte tutulan geçici dosyalar Windows’unuza asla sızamazlar. Böylelikle sıkı bir güvenlik önlemi almış olursunuz.

E-postalarınızın içerisinde saklanmakta olan virüsler ve tüm zararlı uygulamalar Sandbox dışında yer almazlar. İşletim sisteminiz bu sayede güven altında tutulmuş olur. İzole edilmiş olan Windows işletim sistemi sayesinde bilgisayarınız daima ilk günkü performansıyla güvenilir bir şekilde çalışmaya devam eder.

Sandboxie, ufak boyutlu ve düşük sistem kaynağı tüketimine sahip ücretsiz bir programdır. Güvenliğinizi bir üst seviyeye taşıyabilmek için Sandboxie programını sizler de deneyebilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Türkçe dil desteği
check_circle Web tabanlı güvenlik
check_circle Ücretsiz kullanım imkanı
list İLGİLİ YAZILAR