Sisma

Sisma İndir


 0.0 (0 oy)
SÜRÜM / BOYUT
5.1 / 2.05 MB
GÜNCELLEME
2017-01-11
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Digital Confidence
KATEGORİ
Güvenlik
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
apps Sisma
Sosyal medya şifrelerinizi saklayabilmek ve güvenilir şifreler oluşturabilmek için Sisma kullanabilirsiniz.
1
2
Masaüstü bilgisayarlarınızda şifre yönetim programı kullanmak istiyorsanız Sisma’yı deneyebilirsiniz. Son derece güçlü ve güvenilir bir parola yönetim aracı olan Sisma sayesinde bütün şifrelerinizi güvenilir bir şekilde saklayabilir ve yeni
güvenilir, güçlü şifreler oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Sisma sayesinde 256 bitlik şifreleme özelliklerinden de yararlanabilirsiniz. Güvenilir bir veritabanını kullanıcılara sunmakta olan Sisma, Windows işletim sistemine sahip tüm kullanıcıların kolay bir şekilde kullanabileceği bir programdır.

Şifrelerinizi güvenilir ve rahat bir şekilde saklayabilmek istiyorsanız farklı veritabanlarından yararlanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınıza ait şifreleri de analiz edebilmekte olan Sisma, güvenilir olmayan şifreler bulduğu zaman sizi uyarır. Ufak boyutlara sahip olan program kullanışlı arayüzü sayesinde tüm kullanıcıların kullanabileceği kolay bir programdır.

Bütün güçlü özelliklerini basit arayüzü ile ücretsiz bir şekilde sunmakta olan Sisma sayesinde bütün şifrelerinizi güven altında tutabilirsiniz. Yeni şifreler yaratma ve yaratılmış şifreleri saklayabilme konusunda ideal bir program olan Sisma ile güvenliğinizi sağlayın.