sisma

Sisma İndir

5.1 493 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Digital Confidence
Kategori:
Windows / Güvenlik
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Puan:
 0.0 (0 oy)
Boyut / Güncellenme:
2.05 MB / 2017-01-11

Sisma

Sosyal medya şifrelerinizi saklayabilmek ve güvenilir şifreler oluşturabilmek için Sisma kullanabilirsiniz.

Masaüstü bilgisayarlarınızda şifre yönetim programı kullanmak istiyorsanız Sisma’yı deneyebilirsiniz. Son derece güçlü ve güvenilir bir parola yönetim aracı olan Sisma sayesinde bütün şifrelerinizi güvenilir bir şekilde saklayabilir ve yeni

güvenilir, güçlü şifreler oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Sisma sayesinde 256 bitlik şifreleme özelliklerinden de yararlanabilirsiniz. Güvenilir bir veritabanını kullanıcılara sunmakta olan Sisma, Windows işletim sistemine sahip tüm kullanıcıların kolay bir şekilde kullanabileceği bir programdır.

Şifrelerinizi güvenilir ve rahat bir şekilde saklayabilmek istiyorsanız farklı veritabanlarından yararlanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınıza ait şifreleri de analiz edebilmekte olan Sisma, güvenilir olmayan şifreler bulduğu zaman sizi uyarır. Ufak boyutlara sahip olan program kullanışlı arayüzü sayesinde tüm kullanıcıların kullanabileceği kolay bir programdır.

Bütün güçlü özelliklerini basit arayüzü ile ücretsiz bir şekilde sunmakta olan Sisma sayesinde bütün şifrelerinizi güven altında tutabilirsiniz. Yeni şifreler yaratma ve yaratılmış şifreleri saklayabilme konusunda ideal bir program olan Sisma ile güvenliğinizi sağlayın.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Sisma Özellikleri

 • Şifre saklayabilme
 • Yeni şifre oluşturabilme
 • Sosyal medya hesapları ile entegre

Sisma Ekran Görüntüleri

1
2
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri