slimbrowser

SlimBrowser İndir

7.00.143 990 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
FlashPeak
Kategori:
Windows / İnternet / Tarayıcılar
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Puan:
 4.5 (4 oy)
Boyut / Güncellenme:
3.91 MB / 2016-05-07

SlimBrowser

İnternet tarayıcılarında aradığınız en önemli özellik sadelik ise SlimBrowser’ı kullanabilirsiniz.

SlimBrowser adlı internet tarayıcısı diğer internet tarayıcıları ile karşılaştırıldığı zaman daha sade bir yapıya sahip olduğu ortaya çıkıyor. Tarayıcılar arasında en sade olması SlimBrowser’ın daha hızlı çalışmasına ve boyutunun da

oldukça ufak olmasına yol açıyor.

Güvenilir ve hızlı bir şekilde internet ortamında gezinebileceğiniz SlimBrowser, Windows işletim sistemi kullanan ve Google Chrome gibi tarayıcılara iyi bir alternatif arayanlar için idealdir.

Popüler tarayıcıların sahip olduğu pek çok özelliğe sahip olan SlimBrowser tarayıcısı, kullanıcılara sunduğu özellikleri ile kişiselleştirilebilme özelliklerine daha fazla uyum sağlamaktadır. Mozilla Firefox tarayıcısında yer alan tema giydirme özelliği SlimBrowser tarayıcısında da mevcuttur.

Türkçe dil desteği de bulunan SlimBrowser tamamen ücretsiz olarak sunulan ve sık sık güncellendiği için güvenilir olan bir internet tarayıcısıdır. VirusTotal çevrimiçi tarayıcısının entegre bir biçimde içinde yer alıyor olması gezinti yaptığınız sitelerin otomatik olarak taranmasını sağlar.

En fazla ziyaret ettiğiniz siteleri görebilmeniz için Dosya özelliklerine tıkladığınız zaman özel bir menü içerisinden en fazla ziyaret ettiğiniz sayfalara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Favoriler kısmından ise sık kullandığınız sayfaları görüntüleyebilirsiniz.

Otomatik olarak İngilizce dilinde kurulan SlimBrowser’ı Türkçe kullanmak istiyorsanız programın Languages bölümünde yer alan Interface Language sekmesinden Türkçe dilini seçmeniz gerekiyor. Bu ayarı yaptıktan sonra tamamen Türkçe olarak SlimBrowser’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

SlimBrowser Özellikleri

 • Sade tasarım
 • Türkçe dil desteği
 • Kişiselleştirilebilir temalar

SlimBrowser Ekran Görüntüleri

1
2
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri