snapchat

Snapchat İndir

9.37.5.0    4.5 (2 oy) 2909 İndirilme
  >> Snapchat İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
75.73 MB / 2016-08-24
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android

Snapchat

Arkadaşlarınız ile anlık olarak video ve fotoğraf paylaşmak istiyorsanız Snapchat uygulamasını indirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız, yakın çevreniz ve tanımadığınız kişiler ile videolar ve fotoğraflar paylaşmanızı sağlayan Snapchat, son yılların en başarılı uygulamaları arasında yer alıyor. Snapchat uygulamasının en büyük özelliği ise paylaştığınız

video ve fotoğrafların anlık olarak gözükmesi oluyor. Geçici olarak video ve fotoğraf paylaşımına imkan tanıyan Snapchat, böylelikle sosyal medya kavramına farklı bir bakış açısı getirmeyi başarıyor.

Snapchat’in temel mantığı kameranız ile elde ettiğiniz video ve fotoğraflarınızı arkadaşlarınıza kısa süre olarak göstermek ve daha sonra otomatik olarak silinmesini sağlamak oluyor. Böylelikle geçici mesajlar paylaşmış oluyorsunuz. Özel anlarınızın izinsiz olarak kullanılmasının önüne geçmek istiyorsanız ve kişisel güvenliğinizi koruyabilmek istiyorsanız Snapchat kullanmaya başlayabilirsiniz.

Snapchat sunucularından da kalıcı olarak silinen video ve fotoğraflarınız böylelikle herhangi bir hack saldırısında bilgilerinize ulaşılmasını tamamen imkansız kılıyor. Video ve fotoğraf paylaşımı için kullanabileceğiniz Snapchat ile dilerseniz paylaşımlara yorum da yapabilirsiniz.

Toplu mesaj gönderim özelliğine de sahip olan Snapchat, iletilerinizi aynı anda tüm listenize veya belirlediğniiz arkadaş gruplarınıza gönderebilmenizi de sağlayabiliyor. Geçici süre ile anlık video ve fotoğraflar paylaşarak daha keyifli bir sosyal medya deneyimi elde etmek istiyorsanız ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Snapchat’i kullanabilirsiniz.

Snapchat aynı zamanda içerisinde yer alan eğlenceli ve keyifli filtreleri sayesinde de video ve fotoğraflarınız üzerinde oynama yapabilmenize imkan tanımaktadır.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Snapchat Özellikleri

 • Geliştirilmiş filtre özellikleri
 • Geçici süre ile video ve fotoğraf paylaşımı
 • Toplu ileti gönderebilme

Snapchat Ekran Görüntüleri

1
2
3

Snapchat ile ilgili Yazılar
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri