Snapseed

Snapseed İndir


 4.1 (7 oy)
SÜRÜM / BOYUT
2.14.0.141187073 / 31.41 MB
GÜNCELLEME
2017-01-04
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
Google
KATEGORİ
Android
İŞLETİM SİSTEMİ
Android 4.1 ve üzeri
apps Snapseed
Snapseed, profesyonel bir şekilde fotoğraf düzenleyebileceğiniz bir uygulamadır.
1
2
3
Snapseed, Google tarafından Android işletim sistemi için ücretsiz olarak geliştirilmekte olan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Benzer işlevsel özelliklere sahip olan uygulamalara göre Snapseed fotoğraflarınızı filtre ve efektlerle doldurmaya başlayan ve yalnızca bu
özelliğe sahip olan bir uygulama değildir. Snapseed sayesinde tamamen detaylı bir şekilde fotoğraflarınız üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.

Kendi içerisinde yer alan özel araçları ile tablet ve telefonlarda fotoğraf düzenleme imkanını sizlere sunmakta olan Snapseed, masaüstündeki profesyonel kullanımlara yönelik olan uygulamalara son derece benzer özellikler taşımaktadır. Masaüstündeki programlara alternatif olarak iyi bir mobil uygulama arıyorsanız Snapseed uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Giriş seviyesindeki kullanıcıların bile profesyonel işler çıkartabileceği Snapseed sayesinde fotoğraflarınız üzerinde tam bir yetki sahibi olabilirsiniz. RAW formatındaki resimler üzerinde de geliştirme yapabileceğiniz Snapseed, renkleri ve fotoğraflarınızda yer alan ufak tefek kusurları hızlı bir şekilde düzeltebilmenizi sağlar.

Fırça ile resminizin veya fotoğrafınızın istediğiniz bölgesine efekt uygulayabileceğiniz Snapseed, belirli noktaları hassaslaştırma ve iyileştirme yapabilme imkanını da sizlere tanımaktadır. Arka plan bulanıklaştırma, efekt ekleme ve filtreleme işlemleri de Snapseed içerisinde yer almaktadır.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Filtre ve efekt özellikleri
check_circle Android tabletler ile uyumlu
check_circle Profesyonel fotoğraf düzenleme araçları
list İLGİLİ YAZILAR