SnapTube

SnapTube İndir


 3.8 (362 oy)
SÜRÜM / BOYUT
4.26 / 8.71 MB
GÜNCELLEME
2017-10-07
LİSANS / DİL
Ücretsiz / Türkçe
ÜRETCİCİ
SnapTube
KATEGORİ
Android
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
apps SnapTube
SnapTube APK ya da iOS indirerek YouTube, DailyMotion, Facebook ve Instagram gibi platformlardan video ve müzik indirebilirsiniz.
1
2
3
YouTube, DailyMotion, Facebook, Instagram ve diğer tüm popüler platformlardan ücretsiz olarak video ve müzik indirmek istiyorsanız SnapTube uygulamasından yararlanabilirsiniz. Snaptube APK ve iOS gibi sürümlerini buradan indirebilirsiniz.

Masaüstü bilgisayarlarınız ile yaptığınız video ve müzik indirme işlemlerini artık bu tür uygulamalar sayesinde mobil
cihazlarınız ile de yapabilirsiniz. Sürekli olarak mobil cihazlarınız ile video indirmek istiyorsanız SnapTube uygulamasını Android cihazlarınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ufak boyutlu olan SnapTube hızlı ve kolay kullanımı sayesinde video ve müzik indirme işlemlerinizi hiç vakit kaybetmeden yapabilmenizi sağlıyor. İndirme işlemini yaparken internet kotanıza dikkat etmeniz yeterli olacaktır. İmkanınız olduğu durumlarda Wi-Fi kullanarak indirme işlemini yapmanızı da tavsiye ederiz. Video indirme işlemleri internet kotanızı yoğun bir şekilde kullanacaktır.

HD kalitedeki videoları indirebilmenizi sağlayan SnapTube aynı zamanda farklı video kalitesi seçeneklerini de sizlere sunuyor. İndirme işleminden önce video kalitesini seçerek istediğiniz kalitede videoları indirmeye başlayabilirsiniz. SnapTube 144p gibi düşük kalitede indirme işlemlerine de izin vermektedir.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle HD kalitede video ve müzik indirebilme
check_circle YouTube, DailyMotion ve Instagram ile uyumlu
check_circle İstenilen kalitede video ve müzik indirebilme
list İLGİLİ YAZILAR