SoftPerfect WiFi Guard

SoftPerfect WiFi Guard İndir


 5.0 (1 oy)
SÜRÜM / BOYUT
1.0.7 / 2.44 MB
GÜNCELLEME
2017-11-18
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
SoftPerfect Research
KATEGORİ
İnternet
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 7
apps SoftPerfect WiFi Guard
SoftPeerfect WiFi Guard programı ile kablosuz ağ bağlantınızı daha güvenli bir hale getirebilirsiniz.
1
2
3
SoftPerfect WiFi Guard, kablosuz ağları koruma ve kaçak internet kullanımının önüne geçebilmek için sizlere fayda sağlayabilecek ücretsiz bir WiFi koruma programıdır. Bilgisayarınızda yer alan sizler için önemli olan kişisel bilgilerinizi ve verilerinizi koruyabilmek için bazen yalnızca bir antivirüs
programı yeterli olmayabilir.

WiFi bağlantı kullanıyorsanız kablosuz ağ bağlantınız her zaman dışarıdan gelebilecek risklere karşı açık demektir. Birden fazla farklı bilgisayarların yer aldığı kablosuz ağlar olası kaçak girişlerde tehlike altında olabilirler. Bu sebepten dolayı kablosuz ağ koruma programına ihtiyaç duyabilirsiniz.

SoftPerfect WiFi Guard programı kablosuz ağ bağlantınızı sürekli olarak otomatik bir şekilde denetler. Tanınmayan bir kullanıcı cihazınıza erişmeye başladığı zaman ise program sizi uyarır. Basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programı her seviyeden bilgisayar kullanıcısı kolay bir şekilde koruyabilir.

Programı çalıştırdığınız zaman bağlantınıza girmeye çalışan cihazların IP ve MAC adresleri size detaylı bir şekilde sunulmaktadır.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Bağlantınıza girmek isteyen cihazlaırn IP ve MAC adreslerine erişebilme
check_circle Kablosuz ağ güvenliğini sağlayabilme
check_circle Ücretsiz kullanım
list İLGİLİ YAZILAR