spotify-android

Spotify İndir

7.0.0.1369    0.0 (0 oy) 556 İndirilme
  >> Spotify İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
28.94 MB / 2016-12-05
Lisans / Dil:
Deneme Sürümü / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet

Spotify

Spotify’in Android uygulaması ile telefon ve tabletleriniz ile müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.

Android işletim sistemi için geliştirilen Spotify uygulaması sayesinde telefonlarınız ve tablet bilgisayarlarınız ile her an ve her yerde müzik keyfinizi yaşamaya devam edebilirsiniz. Spotify’in ücretsiz sürümünü kullandığınız zaman mobil sürümde 48 saatlik bir deneme süresine sahip

olursunuz. Uygulamadan memnun kaldığınız takdirde aylık ücret ödeyerek premium yani sınırsız üyelik sistemine geçebilirsiniz.

Talep ettiği ücreti hak eden bir uygulama olan Spotify sayesinde yerli ve yabancı geniş bir müzik arşivine ulaşabilirsiniz. Aradığınız tüm müziklere ulaşabileceğiniz Spotify üyeliğinizi aldıktan sonra Facebook hesabınız ile entegre ederek arkadaşlarınızın sizin neler dinlediğinizi Facebook üzerinden anlık olarak takip edebilmesini sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarlarınızda dinlediğiniz çalma listelerinizi ve müzik arşivlerinizi de telefonunuz ile eşleştirerek mobil cihazınızda internet olmadığı zamanlarda da müziklerinizi dinlemeye devam edebilirsiniz. Rakiplerinin ilerisinde gitmeye devam eden Spotify, sevdiğiniz müzikleri her an yanınızda taşıyabilmenizi sağlıyor.

Spotify ile kendi özel listelerinizi oluşturabilir ve dilediğiniz her yerde müzik dinlemenin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Spotify Özellikleri

 • 48 saat sınırsız müzik
 • Masaüstü bilgisayarlar ile uyum
 • Kolay kullanılabilir arayüz

Spotify Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri