spybot-search-destroy

Spybot Search & Destroy İndir

2.4    5.0 (1 oy) 952 İndirilme
  >> Son Sürüm İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
44.37 MB / 2016-07-02
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / Güvenlik / Kötü Amaçlı Yazılım Önleme
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/WinXP/Win8.1

Spybot Search & Destroy

Spybot Search & Destroy programı ücretsiz olarak casus yazılım bulma ve silme programıdır.

Bilgisayarınızın arka planında sürekli olarak aktif bir şekilde çalışabilen Spybot Search & Destroy programı bu işlevini yerine getirirken sistem kaynaklarınızı herhangi bir şekilde düşürmez. Kişisel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engelleyebilen program bilgisayarınızın

güvenliğini en üst düzeyde sağlar. Kötü amaçlı yazılımlara karşı önlem alabileceğiniz program zaman kaybetmeden güvenliğinizi en hızlı şekilde sağlayabileceğiniz bir programdır.

İnternet tarayıcılarını da kontrol edebilen program sayesinde internet sitelerinde gezinirken karşılaşabileceğiniz zararlı yazılımlardan ve içeriklerden de kurtulabilmenizi sağlar. Otomatik olarak açılan popup türündeki reklamlar da Spybot Search & Destroy programı sayesinde engellenebilmektedir.

Ücretsiz olarak kullanılabilecek en iyi ve en işlevsel güvenlik programları arasında yer alan Spybot Search & Destroy, kolay kullanılabilir bir arayüze sahiptir. İnternet ortamında yeni geliştirilen tüm zararlı yazılımları da tespit edebilen bu program kendisini sürekli olarak güncellemektedir.

Bilgisayarınıza sızdıktan sonra arka planda siz farkında olmadan çalışan casus yazılımları tespit edebilmek ve onları silebilmek istiyorsanız ücretsiz olarak Spybot Search & Destroy programını sisteminize kurabilirsiniz.

Yeni gelebilecek olan tüm tehditlere karşı da bilgisayarınızı koruyabilen Spybot Search & Destroy programı sürekli güncellenen yapısı ve kolay kullanımı sebebiyle bilgisayar kullanıcıları tarafından en fazla tercih edilen casus yazılım koruma ve silme programıdır.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Spybot Search & Destroy Özellikleri

 • Türkçe dil desteği
 • Güncel casus yazılım veritabanı
 • Kolay kullanılabilir arayüz
 • İnternet tarayıcısı desteği

Spybot Search & Destroy Ekran Görüntüleri

1
2
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri