superantispyware

SUPERAntiSpyware İndir

6.0 897 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
SUPERAntiSpyware
Kategori:
Windows / Güvenlik / Kötü Amaçlı Yazılım Önleme
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win10/Win8.1
Puan:
 4.3 (3 oy)
Boyut / Güncellenme:
24.05 MB / 2016-04-04

SUPERAntiSpyware

Casus ve reklam yazılımlarını tespit ederek silebilen SUPERAntiSpyware sayesinde sisteminizde tam güvenlik sağlayabilirsiniz.

SUPERAntiSpyware programı çok boyutlu tarama teknolojisi sayesinde casus ve reklam yazılımları başarı oranları yüksek bir şekilde temizleyebiliyor. Veri tabanında bir milyonu aşkın casus yazılım yer alan bu program sisteminizdeki tüm zararlı yazılımları hızlı bir şekilde

tespit ederek silebiliyor.

Programın casus yazılım koruma özellikleri ile birlikte aynı zamanda sistem onarıcı özellikleri de bulunuyor. İnternet bağlantınızda çeşitli sorunlar meydana geldiyse veya bağlantınız tamamen kesildiyse SUPERAntiSpyware programı ile bağlantınızı onarabiliyorsunuz.

Sisteminizdeki kayıt defterini düzenleyebilen program görev yönetimi bölümünü de optimize ederek sisteminizin bu bölümlerine bulaşabilecek olan muhtemel zararlı yazılımları engeller. Sabit diskiniz üzerinde özelleştirilmiş bir tarama gerçekleştirebilen SUPERAntiSpyware programı harici sürücü, bellek kayıtları ve kişisel dosyaların güvenilir şekilde sisteminizde yer alabilmesi için sürekli olarak tarama işlemini gerçekleştirebilir.

SUPERAntiSpyware programını kullandığınız zaman Truva atı, dialer, solucan, keyloggler, hijacker, malware ve adware türündeki tüm zararlı yazılımlardan kendinizi koruyabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu program kötü amaçlı yazılım temizleme ve engelleme programları arasında başarı oranları en yüksek olanlardan birisidir.

Sistemlerinize sizden habersiz olarak sızmak isteyen tüm zararlı yazılımları tespit edebilen SUPERAntiSpyware sayesinde işletim sisteminize hiçbir zarar vermeden yüksek bir performans elde etmeyi başarabilirsiniz. SUPERAntiSpyware’in bu kadar popüler olmasının en önemli sebeplerinden birisi ise sistem kaynaklarınızı minimum seviyede kullanmasıdır.

Arka planda kendisini hissettirmeden çalışan SUPERAntiSpyware, diğer programların tespit edemediği rootkit yazılımlarını da tespit ederek sisteminizden yok edebilen bir programdır. 

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

SUPERAntiSpyware Özellikleri

 • Yenilenmiş kullanıcı arayüzü
 • Kötü amaçlı yazılımları tespit edebilme
 • Hızlı tarama özellikleri
 • Sistem iyileştirme araçları

SUPERAntiSpyware Ekran Görüntüleri

sp-1
sp-2
sp-3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri