SUPERAntiSpyware

SUPERAntiSpyware İndir


 4.3 (3 oy)
SÜRÜM / BOYUT
6.0 / 24.05 MB
GÜNCELLEME
2016-04-04
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
SUPERAntiSpyware
KATEGORİ
Kötü Amaçlı Yazılım Önleme
İŞLETİM SİSTEMİ
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win10/Win8.1
apps SUPERAntiSpyware
Casus ve reklam yazılımlarını tespit ederek silebilen SUPERAntiSpyware sayesinde sisteminizde tam güvenlik sağlayabilirsiniz.
sp-1
sp-2
sp-3
SUPERAntiSpyware programı çok boyutlu tarama teknolojisi sayesinde casus ve reklam yazılımları başarı oranları yüksek bir şekilde temizleyebiliyor. Veri tabanında bir milyonu aşkın casus yazılım yer alan bu program sisteminizdeki tüm zararlı yazılımları hızlı bir şekilde
tespit ederek silebiliyor.

Programın casus yazılım koruma özellikleri ile birlikte aynı zamanda sistem onarıcı özellikleri de bulunuyor. İnternet bağlantınızda çeşitli sorunlar meydana geldiyse veya bağlantınız tamamen kesildiyse SUPERAntiSpyware programı ile bağlantınızı onarabiliyorsunuz.

Sisteminizdeki kayıt defterini düzenleyebilen program görev yönetimi bölümünü de optimize ederek sisteminizin bu bölümlerine bulaşabilecek olan muhtemel zararlı yazılımları engeller. Sabit diskiniz üzerinde özelleştirilmiş bir tarama gerçekleştirebilen SUPERAntiSpyware programı harici sürücü, bellek kayıtları ve kişisel dosyaların güvenilir şekilde sisteminizde yer alabilmesi için sürekli olarak tarama işlemini gerçekleştirebilir.

SUPERAntiSpyware programını kullandığınız zaman Truva atı, dialer, solucan, keyloggler, hijacker, malware ve adware türündeki tüm zararlı yazılımlardan kendinizi koruyabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu program kötü amaçlı yazılım temizleme ve engelleme programları arasında başarı oranları en yüksek olanlardan birisidir.

Sistemlerinize sizden habersiz olarak sızmak isteyen tüm zararlı yazılımları tespit edebilen SUPERAntiSpyware sayesinde işletim sisteminize hiçbir zarar vermeden yüksek bir performans elde etmeyi başarabilirsiniz. SUPERAntiSpyware’in bu kadar popüler olmasının en önemli sebeplerinden birisi ise sistem kaynaklarınızı minimum seviyede kullanmasıdır.

Arka planda kendisini hissettirmeden çalışan SUPERAntiSpyware, diğer programların tespit edemediği rootkit yazılımlarını da tespit ederek sisteminizden yok edebilen bir programdır. 
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Yenilenmiş kullanıcı arayüzü
check_circle Kötü amaçlı yazılımları tespit edebilme
check_circle Hızlı tarama özellikleri
check_circle Sistem iyileştirme araçları
list İLGİLİ YAZILAR