supervpn

SuperVPN İndir

2.0.1 1712 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
SuperSoftTech
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 4.0 ve üzeri
Puan:
 5.0 (1 oy)
Boyut / Güncellenme:
5.00 MB / 2017-01-09

SuperVPN

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir VPN arıyorsanız SuperVPN programını deneyebilirsiniz.

erVPN uygulaması Android işletim sistemine sahip olan cihazlar için geliştirilmiş olan bir VPN uygulamasıdır. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta olan SuperVPN sayesinde engelli olan sitelere giriş yapabilir ve güvenliğinizi en üst düzeye

çıkartabilirsiniz.

İnternet üzerinde yapacağınız gezintileri tamamen gizli ve güvenilir bir hale getirmeyi başaran SuperVPN yasaklı sitelere girişin ücretsiz ve kolay halidir.

Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra üçüncü parti programların hareketlerinizi takip etmesini engelleyebilirsiniz. Farklı sebeplerden dolayı ülkemizde engellenen Facebook, Twitter, YouTube ve Skype gibi platformlara da SuperVPN kullanarak erişebilirsiniz.

Herhangi bir ayar yapmadan hemen kullanmaya başlayabileceğiniz SuperVPN sayesinde tamamen gizli bir şekilde internet üzerinde gezinebilirsiniz. Sadece tek bir dokunma ile aktif hale getirebileceğiniz SuperVPN ile internet üzerinde yaptığınız tüm gezintilerinizi şifreli ve gizli bir hale getirebilirsiniz.

Kullanıcılara sınırsız bir güvenlik imkanı sunmakta olan SuperVPN internette güvenliğini ön planda tutmak isteyenler için ideal bir VPN uygulamasıdır. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz SuperVPN ile hızlı ve güvenilir internet deneyimi yaşayabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

SuperVPN Özellikleri

 • Engelli sitelere giriş
 • Ücretsiz kullanım
 • Tek dokunuş ile aktif edebilme

SuperVPN Ekran Görüntüleri

1
2
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri