SuperVPN

SuperVPN İndir


 3.4 (7 oy)
SÜRÜM / BOYUT
2.0.1 / 5.00 MB
GÜNCELLEME
2017-01-09
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
SuperSoftTech
KATEGORİ
Android
İŞLETİM SİSTEMİ
Android 4.0 ve üzeri
apps SuperVPN
Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir VPN arıyorsanız SuperVPN programını deneyebilirsiniz.
1
2
erVPN uygulaması Android işletim sistemine sahip olan cihazlar için geliştirilmiş olan bir VPN uygulamasıdır. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta olan SuperVPN sayesinde engelli olan sitelere giriş yapabilir ve güvenliğinizi en üst düzeye
çıkartabilirsiniz.

İnternet üzerinde yapacağınız gezintileri tamamen gizli ve güvenilir bir hale getirmeyi başaran SuperVPN yasaklı sitelere girişin ücretsiz ve kolay halidir.

Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra üçüncü parti programların hareketlerinizi takip etmesini engelleyebilirsiniz. Farklı sebeplerden dolayı ülkemizde engellenen Facebook, Twitter, YouTube ve Skype gibi platformlara da SuperVPN kullanarak erişebilirsiniz.

Herhangi bir ayar yapmadan hemen kullanmaya başlayabileceğiniz SuperVPN sayesinde tamamen gizli bir şekilde internet üzerinde gezinebilirsiniz. Sadece tek bir dokunma ile aktif hale getirebileceğiniz SuperVPN ile internet üzerinde yaptığınız tüm gezintilerinizi şifreli ve gizli bir hale getirebilirsiniz.

Kullanıcılara sınırsız bir güvenlik imkanı sunmakta olan SuperVPN internette güvenliğini ön planda tutmak isteyenler için ideal bir VPN uygulamasıdır. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz SuperVPN ile hızlı ve güvenilir internet deneyimi yaşayabilirsiniz.