swarm

Swarm İndir

11.16    0.0 (0 oy) 2121 İndirilme
  >> Swarm İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
25.65 MB / 2016-11-25
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 2.3.3 ve üzeri

Swarm

Swarm ile arkadaşlarınızla iletişime geçebilir ve randevularınızı planlayabilirsiniz.

Swarm uygulaması, arkadaş çevreniz ile hızlı bir şekilde iletişime geçebileceğiniz ve neler yaptığınızı anlık olarak paylaşabileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır. Türkçe ve ücretsiz olarak sunulan Swarm, Foursquare tarafından

geliştirilmiştir.

Yakınınızdaki ve uzağınızdaki arkadaşlarınız ile hızlı ve pratik bir şekilde iletişime geçmenizi sağlayan bu uygulama popüler bir check-in uygulaması olan Foursquare ile birlikte çalışmaktadır.

Profilinizi oluşturduktan sonra Foursquare üzerinden otomatik olarak çeken Swarm, 4 ayrı sekmeden oluşuyor. Ana akış sekmesinde arkadaşlarınız ile aranızdaki mesafe gösteriliyor. Bir diğer sekmede ise arkadaşlarınızın check-in aktiviteleri gözüküyor. Yakındaki planlar adlı üçüncü sekme ise arkadaşlarınız ile buluşmalarınızı ayarlayabileceğiniz bir bölümdür. Ekranın sağ üst kısmında yer alan ikona dokunarak arkadaşlarınızı etkinliklere davet edebilirsiniz.

Modern ve işlevsel bir arayüz ile kullanıcılara sunulan Swarm sayesinde arkadaşlarınız ile iletişime geçerken aynı zamanda check-in işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Sağ üst kısımda yer alan ekrana dokunduğunuz an hızlı bir şekilde check-in işlemini yapabiliyorsunuz.

Ekranın aynı kısmında yer alan stickerları kullanarak check-in işleminiz ile ilgili olan duygularınızı etiketler sayesinde kolaylıkla ifade edebiliyorsunuz. Ayrıca tüm etiketler tamamen ücretsiz olarak sizlere sunuluyor.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Swarm Özellikleri

 • Check-in yapabilme
 • Arkadaş listenizdeki kişilerin size olan uzaklık mesafelerini görebilme
 • Etkinlik davetlerini arkadaşlarınıza gönderebilme

Swarm Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri