sxe-injected

sXe Injected İndir

15.2 Fix 4    3.9 (20 oy) 36650 İndirilme
  >> sXe Injected İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
11.46 MB / 2015-05-14
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Windows / Masaüstü / Çeşitli
İşletim Sistemi:
Windows XP / Windows 7 / Windows 8

sXe Injected

Oyunlarınızda hile yapılmasını önlemek (anti-cheat) için bu program size yardımcı olabilir.

sXe Injected programı kurulan bilgisayarlarda herhangi bir oyun oynanırken olası bir hile yazılımının yüklenmiş olmasını engellenir. Gelişmiş bir anti hile sistemi olan sXe İnjected 2006 yılında Arjantinli Deserrallo de Software tarafından üretilmiş. Son yıllarda birçok çevrimiçi oyunlarda kullanımını sürdürülmektedir. Client tabanlı

bu anti hile sistemi bilgisayara kurulduğu anda tüm hile yazılımları ortadan kaldırılmaktadır. Bugün dünyada en çok kurulan anti hile programı olarak kabul edilen sXe İnjected bu işlevleri sayesinde alanında en ünlü program olmuştur. Türk Counter-Strike serverlarından destek almayı başarmış bir anti hile sistemidir.

Kullanımı oldukça kolay olan bu program client dosyası açıldıktan sonra CS çalıştırılır. Servera bağlanılır ve oyundan atılmanız engellenmiş olur. Counter- strike’ın çalıştığı her yerde çalışabilen ve ek bir yük bindirmeyen bir program niteliğindedir. Windows 2000, Windows XP, Windows Vista ve 7 gibi tüm işletim sitemlerine uygun bu sistemlerde problem yaratmadan çalışmaktadır.

sXe İnjected sistemi sayesinde wallhack, speedhack, alias scripts, ESP ve benzeri tüm hileleri yok etmeniz mümkün. Online oyunlara düşkün ve sürekli oynayan biri iseniz bu sistem ile artık oyundan atılma ve bunun gibi dertleriniz olmayacak. Bu yüzden alanında en başarılı ola bu anti hile sistemini deneyebilirsiniz.
Kullanım Talimatları
Programı sitemiz üzerinden indirdikten sonra oyunu açmadan önce çalıştırınız. Çünkü oyun açıldıktan sonra bu programın işlem yapabilmesi mümkün değil.

Uyumluluk
sXe ınjected Windows 2000, Windows XP SP1/SP2/SP3, Windows Vista SP1/SP2, Windows 7 and Windows 8 Beta ile uyumlu çalışmaktadır.

Yükleyeceğiniz bu program oyunda her hangi bir gecikme (lag) yapmayacaktır. Bu sebeple firewall'ınızda bir ayar yapmanıza gerek yoktur.

 • Site Yorumları (1)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Furkan KaraKayseri Özellikle Counter oynarken sXe injected istiyor, diğer türlü oyunun bir zevki kalmıyor. sXe injected zorunluluğu olan odalara girip saatlerce counter atıyoruz ve keyfi sonuna kadar yaşıyoruz. Diğer türlü dediğim gibi bir noktadan sonra bilgisayarı kırası geliyor insanın.
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

sXe Injected Özellikleri

 • Oyunlarda hile yapılmasını engeller
 • Lag (oyun yavaşlatma) yapmaz
 • Ücretsizdir

sXe Injected Ekran Görüntüleri

sXe Injected Counter Strike Görüntüsü
sXe Injected Kurulum
sXe Injected

sXe Injected ile ilgili Yazılar
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri