tango

Tango İndir

3.26.211076    5.0 (1 oy) 1055 İndirilme
  >> Tango İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
37.68 MB / 2016-09-30
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 2.1 ve Üstü

Tango

Tango uygulaması sayesinde arkadaşlarınız ile ücretsiz olarak görüntülü ve sesli olarak görüşebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen ücretsiz görüntülü konuşma ve sohbet uygulaması Tango ile dilediğiniz yerden tüm sevdikleriniz ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz olarak yüksek kalitede görüntülü ve sesli görüşme yapabileceğiniz Tango ile aynı zamanda

yeni arkadaşlıklar da kurabilirsiniz.

Yeni kişiler ile tanışırken onlarla görüntülü ve sesli konuşabileceğiniz Tango ile dilerseniz oyunlar da oynayabilir ve arkadaşlarınıza yazılı mesajlar da gönderebilirsiniz. 130 milyonu aşkın kullanıcısı ile her geçen gün daha da büyümeye devam eden Tango, görüntülü konuşma ve sohbet uygulamaları arasında popüler bir uygulamadır.

Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kurabileceğiniz Tango sayesinde sevdikleriniz ile ücretsiz olarak iletişime geçmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar ile uyumlu olarak çalışan Tango’yu kullanabilmek için ücretsiz bir hesap almanız yeterli olacaktır.

Telefonunuzu kullanarak arama ve mesaj atar gibi Tango üzerinden tüm sevdikleriniz ile iletişime geçmeye başlayabilirsiniz. 3G ve Wi-Fi bağlantılar ile oldukça kaliteli bir görüşme imkanı sağlayan Tango içerisinde yer alan dosya gönderim özelliği sayesinde fotoğraflarınızı da arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Tango Özellikleri

 • Dosya paylaşımı
 • Görüntülü, sesli ve yazılı mesajlaşma
 • Yeni kişiler ile tanışabilme ve sohbet edebilme

Tango Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri