teamviewer

TeamViewer 12 İndir

12.1    4.2 (30 oy) 90614 İndirilme
  >> TeamViewer 12 İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
12.37 MB / 2017-03-09
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Windows / İnternet / Uzaktan Yönetim
İşletim Sistemi:
Windows XP / Windows 7 / Windows 8

TeamViewer 12

Teamviewer ile uzaktaki bir bilgisayar ya da sunucuya bağlanıp erişim imkanı sağlayabilirsiniz.

Teamviwer bilgisayar programı yükleyen her kullanıcı yalnızca 1-2 saniye içinde uzaktaki başka bir bilgisayar bağlanabilir, sanki o bilgisayar karşısında gibi onu yönetebilmektedir. Yani kontrollerinizi ayrıcalıklı program Teamviwer ile sağlayabilirsiniz. Uzak bilgisayarlara günün her saatinde erişim ağı olanağı veren bu program ile sadece bir tıkla basit bir şekilde bağlanıp yönetebilirsiniz.

Çeşitli dosya ve verilerinizin hızlı ve kolayca aktarmanızı sağlarken önceden herhangi bağlantıya

ihtiyaç duymadan programınızdaki kişi listelerine hızlı bir şekilde iletmenizi sağlar. Özellikle müşterileri ya da çalışanları ile sürekli bir bağlantı kurma gereği olan kişiler için bulunmaz nitelikte ve kalitede olan program her an bilgisayarınız yanında olduğunda iletişim kurmanıza yardım eder. Seyahat programı sık ve yoğun olanlar dahi telefonuna indirebileceği mobil uygulaması sayesinde ofisteki bilgisayarına bağlanabilir ya da müşterilerinin sunucularına anında bağlanabilir.

İnternet üzerinden uzaktaki bilgisayarlara erişim kolaylığı sağlayan Teamviwer ile 25 katılımcıya kadar online toplantılar yapabilir, çevrimiçi toplantılar planlayıp seyahat giderleri ve yükünden kurtulabilirsiniz. Herkes nerede olursa olsun e-posta ile aldığı erişim bağlantısına tıklayarak düzenlenen online toplantıya katılabilir. Vakitten ve nakitten tasarruf etmenizi sağlarken hem de hızlı karar verme gereği bulunan işlerde direk imdadınıza koşacak.

Günlük yaşam gerekliliklerinize engel olmadan evinizden veya telefonunuzdan bile Teamviwer sayesinde anlık işlerinizi halledebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Uzaktan destek ve erişim, sunumlar ve çevrimiçi toplantılar, eğitim oturumları ve anlık ve online işbirliği avantajları sağlayan program ticari kullanımlar için sınırsız bağlantı hakkı veriyor. Yani ticari kullanımlar için ücretli olan bu program özel kullanıcılar için ücretsizdir. Konferans yapma özelliği ile dikkat ve alıcı çeken program diğer masaüstü uzaktan bağlantı programlarından farklı ve inceliklidir.

 • Site Yorumları (27)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • yunusığdır güzel olmuş elinize sağlık çok beğendim
  dayıçanakkale çok iyi
  ÖMER FARUKANKARA yeni kuruldu teşekkürler
  mahmutistanbul iyi
  saygıDiyarbakır süper sizde süperkler.siniz.
  muzafferakkol lütfen en yüksek şekilde bi filtrem yardım hacer önemli yakalanıxcam yoska lütfen yardım edin sitelere girip programlarımı almam lazı myoksa .
  aliist çok iyi lisan ist
  ecevit izmir teamwiewer11 sürümünü indiremiyorum neden acaba
  FurkanKonay Ben yukardaki butona tıkladım indirdi, sorun görünmüyor. Acaba chrome kullanıyorsanız ayarlar kısmına bakabilir misiniz, benzer bir durumu arkadaşım da yaşamıştı.
  GökhanBursa Zaten en son sürümünü indirmeniz gerekiyor. Daha doğrusu karşı tarafta da birebir aynı sürüm gerekiyor yoksa bağlantı zor kuruluyor.
  selamioztürkgungorenistanbul kışılım bılgılerım alanım
  cansuistanbul güzel iıy8ı
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

TeamViewer 12 Özellikleri

 • Ücretsiz olarak uzaktaki masaüstü bilgisayara bağlanarak dosya paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yine ücretsiz olarak uzak masaüstüne bağlanarak bilgisayarı yönetebilirsiniz.
 • Ticari kullanımlar için sınırsız süreli bağlantı hakkı elde ederek, kesintisiz şekilde programı kullanma özelliği.

TeamViewer 12 Ekran Görüntüleri

TeamViewer Bağlantı Ekranı
TeamViewer Giriş Ekranı
TeamViewer Her Platformda
TeamViewer Kullanıcı Yönetimi
TeamViewer Uzaktan Kontrol
TeamViewer

TeamViewer 12 ile ilgili Yazılar
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri