textify

Textify İndir

1.0    0.0 (0 oy) 145 İndirilme
  >> Textify İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
253.25 KB / 2017-07-17
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Kategori:
Windows / Araçlar
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/WinXP/Win10/Win8.1

Textify

Textify sayesinde kopyalanmayan yazıları kopyalamaya başlayabilirsiniz.

Textify, kolay bir şekilde kopyalayamayacağınız yazıları kopyalayabileceğiniz bir yazı kopyalama programıdır. İsminden de anlayabileceğiniz üzere Textify, yazılaştırma işlemleri ile ilgili yaşayabileceğiniz tüm sorunları çözebilmektedir. Daha

önce birkaç kez açmaya çalıştığınız bir programdan hata mesajı alıyorsanız ve bu mesajı kopyalayamıyorsanız Textify sayesinde yazıyı kopyalayabilirsiniz.

Böylelikle yazıyı aklınızda tutmak ya da not almak gibi uzun süreçleri atlamış oluyorsunuz. Windows işletim sisteminizi kullanırken karşınıza çıkabilecek olan tüm kopyalanamayan yazıları artık Textify sayesinde kopyalamaya başlayabilirsiniz. Örnek olarak, bir oyunu açarken 0x00 türü bir hata aldıysanız bu hatayı kopyalayarak Google’da aratabilir ve hatanın çözüm yöntemlerine göz atmaya başlayabilirsiniz.

Kopyalama işlemini yapabilmek için uygulamayı indirmeniz ve tek bir tuşa basmanız yeterli olacaktır. Kurulum işleminden sonra kısayol tuşunuzu atadığınız takdirde kopyalamak istediğiniz tüm metinleri tek bir kısayol tuşuna basarak kopyalama işlemini yapabilirsiniz. Tüm bu özellikleri dışında Textify sayesinde birtakım internet sitelerindeki kopyalanamayan yazı içeriklerini de kopyalamaya başlayabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Textify Özellikleri

 • Kopyalanamayan yazıları kopyalama
 • Program hata mesajlarını kopyalayabilme
 • Kısayol tuşu ile kolay kullanım

Textify Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri