Tinder

Tinder İndir


 3.9 (12 oy)
SÜRÜM / BOYUT
5.4.2 / 17.89 MB
GÜNCELLEME
2016-08-26
LİSANS / DİL
Ücretsiz / İngilizce
ÜRETCİCİ
Tinder
KATEGORİ
Android
İŞLETİM SİSTEMİ
Android 2.2 ve Üzeri
apps Tinder
Yeni nesil çöpçatanlık uygulaması olan Tinder ile yeni arkadaşlarınızla tanışmaya başlayabilirsiniz.
1
2
3
Tinder uygulaması, son dönemlerde sayısı giderek artmaya başlayan çöpçatanlık ve arkadaş edinme uygulamaları arasından başarılı arayüzü ile sıyrılmayı başarıyor. Herkes için yeni kişiler ile tanışabilmenin en iyi yollarından olan Tinder, Facebook hesabınız üzerinden de
çalışabiliyor.

Facebook hesabınızı Tinder ile bağladığınız zaman yakınlarınızdaki kişileri ve sizi beğenen kişileri görmeye başlayabiliyorsunuz. Sizi beğenmekte olan ve sizin de onları beğendiğiniz durumlarda uygulama üzerinden tanışabiliyor ve konuşmaya başlayabiliyorsunuz.

Yakın konumlarda yer alan kişilerin sizi beğenmesi durumunda size haber veren uygulamada karşınıza çıkan kişileri sizler de beğenebilir veya pas geçerek bir sonraki kişiye bakmaya başlayabilirsiniz. Anonim olarak yer alabileceğiniz Tinder ortamında, karşılıklı iletişimin sağlanabilmesi için iki tarafında birbirine onay vermesi gerekiyor.

Yakınlarınızda olan ancak bir türlü fark edemediğiniz kişiler ile tanışma fırsatını yakalayabileceğiniz Tinder ile yeni arkadaşlıklar kurabilir ve çevrenizdeki kişiler ile daha samimi bir ortamda tanışmaya başlayabilirsiniz.

Son derece basit bir kullanıma sahip olan Tinder, profilinizi oluşturduktan sonra sizi yakın çevrenizdeki kişiler ile birleştirmeye başlıyor. Ufak bir tarama yaparak etrafınızda Tinder uygulamasını kullanan kişileri tespit edebilir ve karşılıklı beğeni sonrasında o kişiler ile iletişime geçmeye başlayabilirsiniz.
check_circle ÖZELLİKLERİ
check_circle Yakınlardaki kişileri tespit edebilme
check_circle Anonim kullanabilme
check_circle Facebook ile entegre
check_circle Ücretsiz kullanım
list İLGİLİ YAZILAR