tinder

Tinder İndir

5.4.2 1896 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / İngilizce
Üretici:
Tinder
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 2.2 ve Üzeri
Puan:
 3.0 (1 oy)
Boyut / Güncellenme:
17.89 MB / 2016-08-26

Tinder

Yeni nesil çöpçatanlık uygulaması olan Tinder ile yeni arkadaşlarınızla tanışmaya başlayabilirsiniz.

Tinder uygulaması, son dönemlerde sayısı giderek artmaya başlayan çöpçatanlık ve arkadaş edinme uygulamaları arasından başarılı arayüzü ile sıyrılmayı başarıyor. Herkes için yeni kişiler ile tanışabilmenin en iyi yollarından olan Tinder, Facebook hesabınız üzerinden de

çalışabiliyor.

Facebook hesabınızı Tinder ile bağladığınız zaman yakınlarınızdaki kişileri ve sizi beğenen kişileri görmeye başlayabiliyorsunuz. Sizi beğenmekte olan ve sizin de onları beğendiğiniz durumlarda uygulama üzerinden tanışabiliyor ve konuşmaya başlayabiliyorsunuz.

Yakın konumlarda yer alan kişilerin sizi beğenmesi durumunda size haber veren uygulamada karşınıza çıkan kişileri sizler de beğenebilir veya pas geçerek bir sonraki kişiye bakmaya başlayabilirsiniz. Anonim olarak yer alabileceğiniz Tinder ortamında, karşılıklı iletişimin sağlanabilmesi için iki tarafında birbirine onay vermesi gerekiyor.

Yakınlarınızda olan ancak bir türlü fark edemediğiniz kişiler ile tanışma fırsatını yakalayabileceğiniz Tinder ile yeni arkadaşlıklar kurabilir ve çevrenizdeki kişiler ile daha samimi bir ortamda tanışmaya başlayabilirsiniz.

Son derece basit bir kullanıma sahip olan Tinder, profilinizi oluşturduktan sonra sizi yakın çevrenizdeki kişiler ile birleştirmeye başlıyor. Ufak bir tarama yaparak etrafınızda Tinder uygulamasını kullanan kişileri tespit edebilir ve karşılıklı beğeni sonrasında o kişiler ile iletişime geçmeye başlayabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Tinder Özellikleri

 • Yakınlardaki kişileri tespit edebilme
 • Anonim kullanabilme
 • Facebook ile entegre
 • Ücretsiz kullanım

Tinder Ekran Görüntüleri

1
2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri