tor-browser

Tor Browser İndir

6.0.8 13022 İndirilme
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Tor
Kategori:
Windows / İnternet / Tarayıcılar
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Puan:
 5.0 (3 oy)
Boyut / Güncellenme:
48.59 MB / 2017-08-02

Tor Browser

Tor Browser ile çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi en üst seviyelere çıkartarak internette gezinebilirsiniz.

İnternet üzerinde gezinirken çevrimiçi güvenliğinize ve gizliliğinize önem veriyorsanız internet üzerinde anonim bir şekilde gezinebileceğiniz Tor Browser’ı kullanabilirsiniz. Tamamen güvenilir ve anonim bir şekilde internet kullanılabilmesi için geliştirilen internet tarayıcısı Tor Browser, farklı kaynaklardan

gözetlenebilen ve izlenebilecek olan ağ trafiğinizi ve veri akışınızı koruyabilmektedir.

Kendi içerisinde yer alan geliştirilmiş araçlar ve özellikler sayesinde bulunduğunuz konumu gizleyebilen Tor Browser, aynı zamanda çevrimiçi bilgilerinizi ve internet geçmişi verilerinizi de tamamen gizleyebilmektedir.

Sanal sunuculardan kuru ağ temelleri ile çalışmakta olan Tor Browser, böylelikle internet üzerinde %100 anonim olarak gezinebilmenizi sağlar. Bütün engellenmiş sitelere girebileceğiniz Tor Browser, dünya üzerinde yer alan farklı sunuculardaki algoritmalar dahilinde veri alışverişini yapabilmektedir.

Firefox internet tarayıcısının geliştirilmiş ve özelleştirilmiş bir versiyonunu kullanan Tor, Vidalia adındaki sade ve kolay kullanıma sahip bir arayüz kullanmaktadır. Her seviyen kullanıcının kullanabileceği Tor Browser, daha önce Firefox kullananlara biraz tanıdık gelebilir.

Kolay bir şekilde kurabileceğiniz Tor Browser’ı kullanabilmek için ilk önce yerel ağ ayarlarınızı yapmanız gerekmektedir. Kurulum esnasında karşınıza gelecek olan ekranda bu tür özellikleri tek bir tıklama ile ayarlayabilirsiniz. Tor ağına bağlandıktan sonra Tor Browser’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Tor Browser Özellikleri

 • Anonim bir şekilde internet kullanabilme deneyimi
 • Engelli sitelere giriş
 • Çevrimiçi gizlilik

Tor Browser Ekran Görüntüleri

2
3
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri