tubemate

TubeMate Youtube Downloader İndir

2.3.8    3.7 (3 oy) 12440 İndirilme
  >> Son Sürüm İndir >>   Diğer Sürümler
Boyut / Güncellenme:
6.35 MB / 2017-04-01
Lisans / Dil:
Ücretsiz / Türkçe
Üretici:
Kategori:
Mobil / Android
İşletim Sistemi:
Android 1.6 ve üzeri

TubeMate Youtube Downloader

Android cihazlara YouTube videolarını indirmenin en pratik yolu.

TubeMate YouTube Downloader programı sayesinde Android cihazlarınıza dilediğiniz tüm YouTube videolarını hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. TubeMate içerisinde yer alan medya oynatıcısı sayesinde bütün videoları farklı çözünürlüklerde izleyebilir ve cihazlarınıza kaydedebilirsiniz. Program aynı

zamanda videoları MP3 formatına dönüştürerek kaydedebilmenizi de sağlamaktadır.

320x420 çözünürlük ile 1920x1080 Full HD çözünürlüğe kadar tüm video çözünürlüklerini destekleyen program hızlı ve güvenilir şekilde videoları indirebilmektedir. Arka planda çalışırken aynı zamanda farklı işlemler yapabilmenizi de sağlayan program ile birden fazla videoyu aynı anda indirebilirsiniz.

Video indirme işlemlerinizi durdurarak daha sonra kaldığınız yerden devam edebileceğiniz TubeMate YouTube Downloader, Türkçe dil desteğine de sahiptir. Programın ayarlar kısmında yer alan bölgeden dosyalarınızın hangi klasöre indirileceğini de kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Böylelikle telefonunuzun hafızasında tüm videolarınız düzenli bir şekilde arşivlenmiş olur.

Yeni gelen güncellemeleri otomatik olarak alabileceğiniz TubeMate YouTube Downloader sayesinde en güncel sürümleri güvenilir bir şekilde indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Android video indirme programı ile video arşivinizi genişletmeye başlayabilirsiniz.

 • Site Yorumları (0)
 • Facebook Yorumları ()
 • Sen de yorum yaz
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

TubeMate Youtube Downloader Özellikleri

 • Popüler video paylaşım siteleri ile uyumlu
 • Altyazı indirebilme
 • MP3 dosyası olarak video indirme

TubeMate Youtube Downloader Ekran Görüntüleri

1
2
3
4
En çok İndirilenler
En son sürüm güncellemeleri